poniedziałek, 16 luty 2015 13:22

Smacznie i szybko

 Russel Hobbs Chop & Blend Aura Russel Hobbs Chop & Blend Aura

Któż z nas nie lubi dobrze zjeść. Dobrze, to znaczy nie tylko smacznie, ale i zdrowo. Choć nie zawsze te dwie rzeczy idą ze sobą w parze, to pojawia się coraz więcej możliwości łączenia tego. Jednak nie każdy z nas w ciągu zabieganego dnia ma czas na szukanie zdrowych i smacznych przepisów, a następnie ich przygotowywanie. Choć samodzielne przyrządzenie posiłku od A do Z sprawia ogromną przyjemność i daje dużą satysfakcję, to przygotowanie poszczególnych składników do tego potrzebnych może być męczące i przez to odchodzi nam cała ochota. Można jednak nieco ułatwić sobie ten proces. Najbardziej męczące i czasochłonne jest krojenie, szatkowanie i miksowanie ze sobą składników.

Jeśli jesteś fanem żywności przygotowywanej w domu, bez konserwantów, ulepszaczy i innych sztucznych poprawiaczy smaku i wyglądu, to zapewne zainteresują Cię urządzenia do tego przeznaczone. Szybko i sprawnie za ich pomocą przygotujesz zdrowy, smaczny i apetycznie wyglądający posiłek. Firma Russel Hobbs prezentuje rozdrabniacz Chop & Blend Aura. Jeśli jesteś fanem samodzielnie przyrządzanych dipów i sosów, to urządzenie z pewnością podbije Twoje serce. Wystarczy, że umyjesz warzywa lub owoce, wrzucisz je do pojemnika, dodasz zioła, naciśniesz guzik i...gotowe.

To niepozorne urządzenie wyposażone jest w ostrze przypominające kształtem ósemkę – pozbawione jest spiczastych zakończeń. Chcesz przygotować smoothie lub slush? Żaden problem, bowiem rozdrabniacz ten poradzi sobie również z kruszeniem lodu. Dwa słowa na temat podstawy : spełnia ona bowiem również funkcję pokrywy, dzięki czemu gotowy dip można przechowywać w lodówce, a następnie bez konieczności przekładania zawartości, spakować i zabrać ze sobą na imprezę czy piknik.

Producent wraz z urządzeniem przekazuje nam dwa pojemniki o pojemności 1200 ml, wyposażone w dzióbki, które niewątpliwie ułatwiają przelewanie składników. Dwuletnia gwarancja na urządzenie oraz możliwość mycia jego elementów w zmywarce, dodaje mu tylko zalet i skłania do przyjrzenia mu się bliżej.

Wyświetlony 847 razy
© 2013-2019 by SN2.EU