czwartek, 29 styczeń 2015 11:36

Cytrynki z pasji rodem

Eterno Cytrynki w syropie Eterno Cytrynki w syropie

"Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to właśnie robi"(Albert Einstein).  Taką osobą jest Pani Barbara Stelmach, która realizując swój oryginalny pomysł jako pierwsza zakręciła plasterki cytryny w słoiczku. Zamiłowanie do kuchni, zapał i głowa pełna pomysłów sprawiły, że w 2005 r. powstała firma ETERNO. Pomimo, że wielu nie wróżyło sukcesu, to Pani Barbara postanowiła podjąć wyzwanie. Choć początki były trudne, z czasem cytrynowy patent stał się hitem.

Pomysł na cytrynkę
Mimo, że stała praca dawała Pani Barbarze poczucie bezpieczeństwa, czuła ciągły niedosyt. Marzyła o niezależności i miała ambicje na własny biznes. Poszukując pomysłu na siebie, odkryła, że pasja może stać się jej pracą. Tak narodził się pomysł i powstała firma ETERNO, specjalizująca się w przetworach owocowych. Premierowym produktem były „cytrynki z rumem”, którymi zachwycali się przyjaciele i rodzina. Ich aprobata utwierdziła Właścicielkę w przekonaniu, że cytrynki powinny trafić na sklepowe półki. Choć początki, jak to bywa w biznesie, były trudne, to produkty te nieustannie są obecne na rynku od 10 lat.

W rodzinie siła
Przyjaciele i pracownicy określają Panią Barbarę jako dobrą i ciepłą, a przy tym silną i upartą osobę. Niezaprzeczalnie są to cechy bez których sukces byłby niemożliwy. Ogromne znaczenie w rozwoju działalności ma także zaangażowanie całej rodziny. Od początku entuzjastycznie uczestniczyli w działaniach na rzecz ETERNO. Obecnie każdy z członków rodziny odgrywa ważną rolę w strukturze firmy. Począwszy od księgowości, spraw urzędowych i strony internetowej do technologii i tworzenia nowych kompozycji smakowych. W ETERNO zatrudnionych jest także kilku pracowników, którzy zawsze mogą liczyć na wsparcie swojej szefowej doceniającej ich zaangażowanie.

Na początku były cytrynki
Obecnie ETERNO oferuje, różne owoce w syropach, a także konfitury, przekąski, herbaty i syropy. Firma może pochwalić się gamą 60 wyjątkowych przetworów o najwyższej jakości. Wszystkie produkty owocowe są autorskimi pomysłami i zostały stworzone według własnych i sprawdzonych receptur. W ofercie firmy znajdują się produkty tradycyjne jak również połączenia dla poszukiwaczy nowych smaków np. chrzan z żurawiną czy ogniste pomidorki. Przetwory dają szeroki wachlarz możliwości kulinarnych. Sztandarowe cytrynki to nie tylko doskonały dodatek do herbaty, idealnie komponują się z mięsem lub słodkimi deserami. Inwencja twórcza i charyzma całego zespołu, gwarantują nieograniczony zasób pomysłów. W pracę i tworzenie nowych produktów wkładają przede wszystkim serce.

Reżim jakości
Oprócz doskonałych kompozycji smakowych, podstawą dla ETERNO są wysokie standardy produkcji. Czego efektem jest uzyskanie tytułu laureata Jakość Roku 2012 i 2013. Plebiscyt ten to największy projakościowy konkurs w Polsce. Odznaczenie to jest potwierdzeniem nieustannego dbania o najwyższe standardy przetwórstwa. Zgodnie z normami Unii Europejskiej w firmie przestrzegane są zasady Dobrej Praktyki Higienicznej i Dobrej Praktyki Produkcyjnej, a także wdrożone zostały zasady systemu HACCP. ETERNO jest firmą odpowiedzialną społecznie, ponieważ przetwory owocowe wytwarzane są naturalnie bez konserwantów oraz innych nienaturalnych dodatków. Wyrazem tego jest również wspieranie Fundacji Wybieram Zdrowie, której celem jest ograniczenie chorób cywilizacyjnych przez propagowanie zdrowego stylu życia.


Produkty dostępne na: www.ETERNO.pl
Cena w zależności od produktu od 12 zł.
„Cytrynki z Rumem” – 12 zł.
„Pomarańcze w syropie” – 15 zł.
„Cytrynki z wanilią” – 18 zł.
„Chrzan z żurawiną” – 14 zł.
„Ogniste pomidorki” – 14 zł.

Wyświetlony 636 razy
© 2013-2019 by SN2.EU