wtorek, 25 listopad 2014 20:12

Zdrowe nie znaczy nudne!

Kupiec Kasza Jaglana w saszetkach Kupiec Kasza Jaglana w saszetkach

Jedzenie to źródło przyjemności, a także klucz do zdrowia i dobrego samopoczucia. Jesteśmy coraz bardziej świadomi jak duże znaczenie ma to, co jemy – szczególnie wtedy, gdy jesteśmy aktywni, pracujemy, żyjemy w pędzie. Podstawą zdrowego funkcjonowania na co dzień jest zbilansowana dieta oparta na produktach, które dostarczą energii na długi czas.

Jedną z propozycji na podanie wartościowego posiłku jest kasza jaglana. Należy ona do najbardziej lekkostrawnych przetworów zbożowych, a jednocześnie zapewnia uczucie sytości. Doceniając jej walory, firma Kupiec wprowadziła do swojego portfolio nowe opakowanie kaszy jaglanej - 4 porcje w formie saszetek, które pozwalają na szybkie i proste przygotowanie zdrowego posiłku, bogatego w cenne wartości odżywcze.

NOWOŚĆ! Kasza jaglana 4x100 g. to świetna opcja na szybki, pożywny posiłek. Dzięki 4 porcjom w saszetkach, kasza jest wygodna w przygotowaniu, a w dodatku jej przyrządzenie zajmuje tylko 15 minut! Kasza jaglana stanowi bazę do wielu potraw, zarówno wytrawnych, jak i słodkich – to doskonały pomysł na śniadanie, lunch, obiad lub deser dla całej rodziny.

Bogata w składniki mineralne i witaminy z grupy B kasza wzmacnia odporność, poprawia pamięć i koncentrację. Zawiera bardzo wartościowy dla organizmu krzem, a także neutralizujące wolne rodniki antyoksydanty. Jest lekkostrawna i nie zawiera glutenu, dlatego szczególnie poleca się ją dzieciom, alergikom i osobom z wrażliwym żołądkiem.

Opakowanie: 4x100 g
Cena: 3,99 zł.


Kasze marki KUPIEC cieszą się zaufaniem i popularnością wśród konsumentów.
W 2013 zostały wyróżnione „Konsumenckim Liderem Jakości "

Wyświetlony 804 razy

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce

© 2013-2019 by SN2.EU