poniedziałek, 18 listopad 2013 16:20

Restauracja Szósty Zmysł nagrodzona tytułem GRAND AWARD!


Jest nam niezmiernie miło podzielić się wiadomością, że nasza Restauracja Szósty Zmysł, której szefem kuchni jest Janusz Myjak otrzymała w trzeciej edycji konkursu Poland 100 Best Restaurants 2013 nagrodę GRAND AWARD - trzy widelce w kategorii najlepszej restauracji w Polsce.

Konkurs POLAND 100 BEST RESTAURANTS AWARDS BY SELGROS 2013 i zarazem przewodnik po najlepszych restauracjach w Polsce to prestiżowy, pierwszy i jedyny w skali kraju projekt o takim zasięgu i formule. Zgłoszone do konkursu restauracje zostały rygorystycznej kontroli zarówno ze strony konsumentów – nadesłano blisko 18 000 ankiet, oraz kapituły konkursu – badanie Mystery Shopper tzw. tajemniczy klient. Oceniano nie tylko jakość kuchni, ale również serwisu.

Wśród laureatów znalazła się Restauracja Romantyczna z Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie, która również otrzymała nagrodę GRAND AWARD – trzy widelce w kategorii najlepszych restauracji w Polsce oraz nagrodę główną - tytuł Najlepszej Restauracji w Polsce 2013. Sąsiadująca z naszym hotelem Restauracja Domek w Dolinie, zdobyła nagrodę AWARD OF EXCELLENCE - jeden widelec.

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszych restauracji!

Wyświetlony 740 razy
© 2013-2019 by SN2.EU