poniedziałek, 28 lipiec 2014 18:34

Nowe zapachy Pani Walewska – klasyka w nowym wydaniu

Perfumy Pani Walewska Perfumy Pani Walewska

 Pani Walewska przedstawia dwa nowe, klasyczne zapachy, które otulają słodkimii uwodzicielskimi nutami. Subtelna kompozycja zamknięta w Pani Walewska NOIR oraz słodko-energetyczny wyciąg z wanilii ukryty w Pani Walewska WHITE to perfekcyjne perfumy dla każdej kobiety. 

 Świat zapachów Pani Walewska jest pełen elegancji i stylu. To mistrzowskie połączenie zmysłowych zapachów z uwodzicielską nutą. Perfumy Pani Walewska to klasyczny szyk zamknięty w oryginalnych, eleganckich opakowaniach, które podkreślają ich wyjątkowy charakter. Nowe zapachy Pani Walewska to propozycje dla wyjątkowych kobiet, doskonałe na każdą okazję zarówno w dzień, jak i na wieczór.

Pani Walewska NOIR – Intensywna i świeża kompozycja, łącząca nuty soczystych cytrusów z uwodzicielską różą i zmysłowym piżmem. Szykowna propozycja dla kobiet namiętnych i pewnych siebie. Elegancki i klasyczny zapach NOIR to doskonałe uzupełnienie wieczorowej kreacji dla każdej kobiety ceniącej wytworny i wysublimowany styl.


Idealnym zapachem na dzień będzie Pani Walewska WHITE. To energetyczne zestawienie delikatnych, białych kwiatów połączonych ze zmysłową ambrą i wanilią. Esencja kobiecości i luksusowa kompozycja zapachowa zamknięte w wyjątkowym flakonie spodobają się zwolenniczkom prostego i subtelnego stylu.

Pani Walewska uzupełniła swoją nową kolekcję perfum także o dwa perfumowane mydła do ciała NOIR i WHITE. To niezwykłe kompozycje zapachowe oparte na kwiatowych nutach, które dają uczucie komfortu i odświeżenia. Delikatna, kremowa piana łagodnie myje i oczyszcza skórę, a zapach ulubionych perfum zostaje z kobietą na jeszcze dłużej.
Pojemność i sugerowana cena: Perfumy 30ml – 27,00 PLN

Perfumowane mydło do ciała 100g – 2,90 PLN

 

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce

© 2013-2020 by SN2.EU