środa, 05 grudzień 2012 10:25

Narciso Rodriguez for Her celebracja kobiety

Swój pierwszy zpach Narciso Rodriguez zadedykował wszystkim kobietom. Sercem Narciso Rodriguez for Her jest egipskie piżmo, wspomnienie niezwykłej kobiety z lat, kiedy był nastolatkiem. Powstał zapach bardzo kobiecy, piżmowy, wyjątkowo zmysłowy i ciepły. Na wieczór i chłodne dni.

  

 

Nuty zapachowe:

Nuty głowy : kwiat pomarańczy, osmantus (lotos japoński),
Nuty serca : ambra, wanilia,
Nuty podstawy : wetiwer, szlachetne drewno, piżmo.

Historia marki:

Narciso czerpie inspirację z kobiet i dla kobiet. Jego kreacje są projektowane, aby celebrować kobiecą urodę i zmysłowość. Kiedy ubiór ożywa na ciele kobiety zaczyna działać magia. Oprócz kobiecego piękna Narciso zachwyca również wdzięk, który pochodzi z wnętrza - sposób w jaki Ona się porusza, Jej spojrzenie, Jej śmiech. To bardziej sposób bycia, aniżeli wygląd kobiety ma wpływ na twórczość Rodriguez’a.

Oprócz sukni, cóż może być bardziej naturalnym odzieniem dla kobiety? Jej zapach, wonna aura, ekspresja Jej wdzięku. We współpracy z BPI, Narciso Rodriguez stworzył zapach, który odzwierciedla wizję jego kobiety-muzy.

Dla fanów mojezapachy.pl na facebooku mamy wiele konkursów i kuponów rabatowych...przejdź

Gdzie dostać najtaniej?


W promocji na Mojezapachy.pl
Kościuszkowców 5 (wejście od ul.Skrzyneckiego)
04-570 Warszawa

Firma Adex na polskim rynku działa już od 5 lat. Świadczy usługi w zakresie handlu hurtowego i detalicznego markowymi perfumami oraz kosmetykami.Na pierwszym miejscu stawia dobro klienta i robi wszystko co w jej mocy aby klient był zadowolony z zakupów. Gwarantuje, że wszystkie produkty oferowane przez mojezapachy.pl to pełnowartościowe, oryginalne i wolne od wad markowe kosmetyki renomowanych firm. Różnice w cenach pomiędzy ich sklepem a perfumeriami stacjonarnymi wynikają z niższych kosztów oraz mniejszych marży narzucanych na produkty. Są legalnie działającą firmą, a produkty oferowane przez nich kupowane są od autoryzowanych dystrybutorów.

Dane kontaktowe:
Tel.0-22 613-14-14
Fax.0-22 613-14-14
Tel kom. 0-507-382-238
GG. 2810580

Dział sprzedaży detalicznej:
E-mail - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dział sprzedaży hurtowej:
E-mail - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny otwarcia sklepu :
Pon-Pt 10:00-18:00
Sobota 10:00-15:00

© 2013-2020 by SN2.EU