sobota, 27 lipiec 2013 16:25

Męska skóra pod specjalną ochroną Wilkinson

Kosmetyki pielęgnacyjne dla mężczyzn z serii Wilkinson Protect Sensitive dbają o skórę twarzy chroniąc ją w trakcie golenia i kojąc podrażnienia.  Żel Wilkinson Protect Sensitive wzbogacony w aloes został stworzony z myślą o mężczyznach ze szczególnie wrażliwą skórą. Linia Wilkinson Protect Sensitive to dowód na to, że golenie może być przyjemne!
Żel do golenia Wilkinson Protect Sensitive to produkt dla osób o szczególnie wrażliwej, skłonnej do podrażnień skórze. Innowacyjna formuła żelu została przygotowana we współpracy z liderem rynku kosmetyków do golenia w USA, firmą Edge. Żel Wilkinson Protect Sensitive zawiera ekstrakt z aloesu oraz dodatkowe substancje nawilżające, które przynoszą ulgę i ukojenie dla skóry pozostawiając przyjemne uczucie świeżości. W trakcie aplikacji żel zmienia się w pianę, która dokładnie namydla i zmiękcza zarost przed goleniem, umożliwiając łatwe przesuwanie maszynki po skórze.

Dzięki Wilkinson Protect Sensitive cera staje się idealnie gładka i ma zdrowy wygląd. Produkty z serii Protect są odpowiedzią na potrzeby mężczyzn, którzy przywiązują szczególną uwagę do ochrony i pielęgnacji skóry.

Sugerowana cena detaliczna żelu Wilkinson Protect Sensitive to 13,49 PLN.

Wilkinson. Golenie może być przyjemne!
© 2013-2020 by SN2.EU