niedziela, 10 czerwiec 2012 20:55

Equalan Super Sunblock krem ochronny do twarzy SPF 30- zdrowe opalanie

GlySkinCare jest linią produktów do pielęgnacji skóry, opartą na naukowych rozwiązaniach i stworzoną przez wiodącą amerykańską firmę farmaceutyczną. Ta ciesząca się zaufaniem linia pielęgnacyjna dostępna jest wyłącznie w renomowanych salonach kosmetycznych i gabinetach dermatologicznych.

Chcemy bowiem, przy wsparciu specjalistów, zapewnić najlepsze rezultaty działania naszych produktów. Od wielu lat kosmetyki GlySkinCare są polecane przez kosmetyczki i lekarzy osobom, które pragną, aby ich skóra wyglądała młodziej i zdrowiej.

 

 

Kluczowym składnikiem występującym w kosmetykach GlySkinCare jest kwas glikolowy, pozyskiwany z trzciny cukrowej. Dzięki jego szczególnym właściwościom możliwe jest złuszczanie martwego naskórka, rozjaśnianie przebarwień, nawilżanie oraz poprawa napięcia skóry.

Kwas glikolowy zastosowany w produktach GlySkinCare został poddany procesowi estryfikacji, dzięki czemu zapewniona jest wysoka skuteczność produktów przy jednoczesnej łagodnej pielęgnacji skóry, bez ryzyka podrażnień.

GlySkinCare to również 3-etapowy program stworzony z myślą o klientach, którzy chcieliby uzyskać optymalny efekt odnowy i poprawy wyglądu swojej skóry. Sprawdź, jak wykorzystując kosmetyki linii GlySkinCare, możesz dopasować wszechstronny program pielęgnacyjny do potrzeb Twojej skóry.

EQUALAN SUPER SUNBLOCK KREM OCHRONNY DO TWARZY SPF 30 – krem ochronny do twarzy. Kombinacja składników aktywnych zapewnia ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB. Może być stosowany codziennie przez cały rok.

 

Rodzaj cery - wszystkie rodzaje cery. Nie stosować u dzieci poniżej 1 roku życia.
Korzyści - zapewnia ochronę UVA i UVB, może być stosowany pod makijaż, zapewnia ochronę przeciwsłoneczną przez cały rok.

Stosowanie
Rozsmaruj równomiernie Super Sunblock na skórze twarzy. Produkt nie jest wodoodporny.

Informacji o produkcje szukaj na  www.glyskincare.pl

Wyświetlony 720 razy
© 2013-2020 by SN2.EU