piątek, 12 styczeń 2018 08:27

Sucha skóra? Sprawdź nasze rozwiązanie

Podrażniony i przesuszony naskórek to problem dotykający większą część naszego społeczeństwa. Zazwyczaj musimy się z nim zmierzyć w okresie jesiennym i zimowym, gdy często przebywamy w ogrzewanych pomieszczeniach, w których występuje bardzo suche powietrze. Równie dużą szkodę przynosi naszej skórze wiatr, mróz i wielowarstwowa odzież.

 

Suchy naskórek jest przede wszystkim problemem dermatologicznym, ponieważ ułatwia bakteriom przenikanie do wnętrza organizmu, a także przyczynia się do powstawania wczesnych oznak starzenia się ciała. Dodatkowo nie jest estetyczny i powoduje silny dyskomfort, dlatego warto z nim walczyć przy pomocy dobrych kosmetyków.

Lioton do ciała Linum – skuteczny kosmetyk dla suchej skóry

Wymagająca, podrażniona i silnie przesuszona skóra potrzebuje szczególnej pielęgnacji, którą może jej zapewnić lioton do ciała marki Dermedic. Przede wszystkim jest to produkt o bardzo dobrym i bezpiecznym składzie. Posiada między innymi olej lniany z zawartymi w nim NNKT Omega 3, Omega 6, Omega 9, ekstrakt z jęczmienia, alantoinę, masło shea i olej arganowy.

Powyższe składniki nie tylko skutecznie nawadniają i odżywiają naskórek, ale również wygładzają i zmiękczają jego zewnętrzne warstwy, co znacząco poprawia ogólną kondycję ciała. Kolejnym ich zadaniem jest odbudowa płaszcza hydrolipidowego, który pełni funkcje obronne i zapobiega ponownej utracie wody z głębszych warstw naskórka. Skład preparatu również doprowadza do widocznego złagodzenia podrażnień skóry, co jest widoczne już po pierwszej aplikacji kosmetyku. Zawarte w nim substancje aktywne wpływają też na usprawnienie procesu regeneracji skóry, co przyspiesza leczenie problemów dermatologicznych.

Lioton jest skuteczny, wydajny i przyjemny w stosowaniu. Posiada aksamitną konsystencję, która szybko się wchłania i błyskawiczne zmiękcza skórę. Należy go stosować codziennie na świeżo umyte ciało. Można aplikować go także bezpośrednio po peelingu, co daje jeszcze lepsze efekty w postaci silnego odżywienia i nawilżenia skóry.

Lioton Linum warto mieć w swojej kosmetyce szczególnie w okresie jesiennym i zimowym oraz bezpośrednio po powrocie z wakacji w ciepłych krajach.

Czytany 376 razy

Horoskop

Ryby 19.II. - 20.III.

Ryby 19.II. - 20.III.

  „Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją.” Jostein Gaarder dalej
Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

„Jestem optymistą, ale optymistą, który bierze ze sobą płaszcz przeciwdeszczowy.” Harold Wilson dalej
Baran 21.III. - 20.IV.

Baran 21.III. - 20.IV.

  „Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.” Andrzej Sapkowski dalej
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Kosmetyczny skarbiec

  • 1