piątek, 29 grudzień 2017 14:33

Niezwykła nowość na rynku kosmetycznym! Olejowy syndet do mycia twarzy

Dermedic - OILAGE Olejowy syndet do mycia twarzy Dermedic - OILAGE Olejowy syndet do mycia twarzy

Co jakiś czas na rynku kosmetycznym pojawiają się nowe produkty. Niektóre z nich stają się prawdziwymi hitami, ponieważ zapewniają wszystko to, czego od nich oczekujemy. Tak samo jest w przypadku nowego kosmetyku do mycia twarzy.

Syndet, bo o nim mowa, to rewelacyjny kosmetyk myjący, który nie tylko wyjątkowo dokładnie oczyszcza naszą skórę, ale również pozostawia ją w idealnym stanie. Najbardziej zadowolone z niego są te osoby, które po stosowaniu innych produktów myjących odczuwają nieprzyjemne uczucie ściągnięcia naskórka. Po tym preparacie taka sytuacja nigdy nie występuje.

Syndet to kosmetyk, który został stworzony specjalnie dla cer dojrzałych, wrażliwych i czasami również przesuszonych. Zawarte w nim oleje nie tylko skutecznie nawadniają cerę, ale również odżywiają ją, wygładzają i ujędrniają. Sprawiają również, że skóra twarzy zostaje utrzymana w optymalnej kondycji, co opóźnia naturalne procesy starzeniowe. Syndet ma konsystencję olejowo-żelową, co ułatwia usuwanie wszelkich zanieczyszczeń i dodatkowo uprzyjemnia wykonywanie codziennego demakijażu. Dzięki niemu poranny i wieczorny obowiązek staje się prawdziwym relaksem, z którego chciałoby się korzystać nawet kilkukrotnie w ciągu dnia. Oczywiście nic nie stoi temu na przeszkodzie, ponieważ jest to bardzo delikatny kosmetyk i bezpieczny dla naturalnej bariery hydrolipidowej.

 

 

Syndet warto stosować codziennie do zmywania makijażu i odświeżania skóry. Używając go nie trzeba obawiać się podrażnień lub przesuszenia cery. Należy spodziewać się skutecznego demakijażu, nawodnienia i lekkiego odżywienia oraz znacznego wzmocnienia warstwy ochronnej naskórka.

Kosmetyk marki Dermedic zamknięto w eleganckim i wygodnym w użyciu opakowaniu z pompką, która odmierza optymalną ilość preparatu do umycia twarzy, szyi i dekoltu. To nie tylko ułatwia dokładne umycie skóry i skraca czas codziennie spędzany w łazience, ale również gwarantuje maksymalne wykorzystanie kosmetyku – w sposób ekonomiczny. Trudno się dziwić temu, że już w ciągu kilku pierwszych dni od premiery, syndet stał się największym hitem kosmetycznym wśród kobiet szukających doskonałych produktów myjących.

© 2013-2020 by SN2.EU