wtorek, 20 czerwiec 2017 12:31

Wypadające włosy? – jest na to ratunek!

Dermedic - Serum kuracja stymulująca wzrost i odrost włosów Dermedic - Serum kuracja stymulująca wzrost i odrost włosów

Wypadające włosy to problem dotyczący wielu osób, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Najczęściej nie ma podłoża chorobowego, a jest wynikiem błędów w stylizacji lub ogólnego osłabienia włosów i całego organizmu.

Wypadające i nadmiernie łamliwe włosy pojawiają się, gdy nie dostarczamy im niezbędnych składników odżywczych lub pielęgnujemy je złymi kosmetykami, które na przykład nie ułatwiają rozczesywania długich kosmyków, co bezpośrednio doprowadza do powstawania mechanicznych uszkodzeń w strukturze włosa. Dlatego wszystkie osoby, które zauważyły u siebie nadmierne wypadanie lub pogorszenie ogólnej kondycji włosa, powinny zmienić do tej pory używane kosmetyki na produkty do włosów wypadających, które są bogate w składniki odżywcze, budulcowe i regenerujące. Dodatkowo warto zastosować silne, ale dostępne do użytku domowego preparaty – jak na przykład serum do domowej odbudowy włosów.

Serum do domowej kuracji stymulującej wzrost i odrost włosów od Dermedic

Mowa na przykład o produkcie marki Dermedic, czyli o serum CAPILARTE, które jest najlepszym źródłem niezbędnych składników aktywnych, poprawiających stan włosów, wzmacniających je i zapewniających ich szybszy wzrost. To przede wszystkim kompleks PilotantumTM, ProcapilTM, kofeina, sok z brzozy, D-Panthenol i gliceryna.

Domowa kuracja przy użyciu tego serum sprawia, że włosy są odżywione, zregenerowane i ochronione przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Dłużej utrzymują się w skórze, ponieważ anagenowa faza cyklu życia włosa zostaje przedłużona. Serum dodatkowo działa na skórę głowy, a tym samym na cebulki włosów, doprowadzając do ich pobudzenia, przez co szybciej dochodzi do pojawienia się nowych, silniejszych i zdrowszych kosmyków.

Inne ważne zasady

Poza używaniem odpowiednich kosmetyków, czyli szamponu i odżywki oraz poza stosowaniem silniejszych preparatów, jak wyżej wspomniane serum, ważne są też inne kwestie. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na to, czy nie dochodzi do mechanicznego uszkadzania i wyrywania włosów podczas rozczesywania ich, co bardzo często ma miejsce u osób posiadających długie włosy. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem jest rozczesywanie włosów jeszcze pod prysznicem, czyli przed spłukaniem odżywki. Wtedy po zmyciu jej ostateczne rozczesywanie fryzury będzie prostsze i bezpieczniejsze.

Wyświetlony 464 razy
© 2013-2020 by SN2.EU