czwartek, 16 luty 2017 15:19

Pomysłowy prezent na dzień kobiet

Dermedic - Zestaw HYDRAIN3 HIALURO z kosmetyczką Dermedic - Zestaw HYDRAIN3 HIALURO z kosmetyczką

Zbliżający się Dzień Kobiet to doskonała okazja, by rozpieszczać panie prezentami. Prezent może być praktyczny i jednocześnie estetyczny. Ciekawą prpozycją, która ucieszy każdą kobietą będzie ładnie opakowany zestaw kosmetyków. Marka Dermedic przygotowała kilka zestawów prezentowych, z których na szczególną uwagę zasługuje zestaw kosmetyków z serii Hydrain3. W zestawie znajdują się trzy wyjątkowe kosmetyki zapakowane w uroczą kosmetyczkę.

W zestawie znajdują się kosmetyki pielęgnujące i nawilżające skórę z serii Hydrain3, która już wielokrotnie była nagradzana w prestiżowych konkursach kosmetycznych.

W skład proponowanego zestawu wchodzą:
- krem-żel ultranawilżający o pojemności 50 g;
- płyn micelarny o pojemności 100 ml;
- serum nawadniające twarz, szyję i dekolt o pojemności 30 ml.

Kosmetyki zostały dobrane w taki sposób, by zapewnić użytkownikowi kompleksową pielęgnację skóry.

Przy pomocy płynu micelarnego można dokładnie oczyścić twarz ze wszelkich zanieczyszczeń – np. pozostałości makijażu czy osadzających się w czasie dnia pyłów. Dodatkowo płyn micelarny jest bardzo delikatny i ma działanie nawilżające, więc można go stosować nawet przy bardzo delikatnej skórze. Polecany jest szczególnie do skóry wrażliwej i mocno przesuszonej, która wymaga dogłębnego nawilżenia.

Kolejnym etapem codziennej pielęgnacji skóry jest nałożenie kremu pielęgnującego. Produkt wchodzący w skład omawianego zestawu można stosować zarówno na dzień, jak i na noc. Z uwagi na swoją delikatną i lekką konsystencję szybko się wchłania i nie pozostawia tłustych śladów. Sprawdza się jako baza pod makijaż. Dzięki temu, że krem nie zatyka porów może być stosowany także przez osoby z cerą problematyczną czy w czasie leczenia dermatologicznego. Kosmetyk polecany jest szczególnie do pielęgnacji skóry suchej.

Uzupełniającym elementem dla codziennej pielęgnacji skóry będzie korzystnie z serum na twarz, szyję i dekolt. Jest to kosmetyk silnie skoncentrowany, dzięki czemu jego oddziaływanie jest szybko widoczne i długotrwałe. Utrzymuje on wyskoki poziom nawilżenia skóry i dodatkowo pielęgnuje ją i odżywia, co sprawia, że skóra staje się gładsza i przyjemniejsza w dotyku.

Wyświetlony 935 razy
© 2013-2020 by SN2.EU