poniedziałek, 14 listopad 2016 18:44

Skuteczna ochrona skóry przed wiatrem i mrozem

Dermedic- Lipidowy krem ochronny Dermedic- Lipidowy krem ochronny

Pierwsze dni z temperaturą bliską zeru stopni już za nami. A wraz z tym, nowe problemy. Nie tylko dotyczące ogólnie niekomfortowego zimna, ale przede wszystkim związane z pielęgnacją skóry.


Właścicielki skóry suchej i wrażliwej doskonale wiedzą, z czym wiąże się każda nadchodząca zima. Przede wszystkim z ogromnym dyskomfortem, który głównie dotyczy skóry twarzy. Odczuwają uczucie ściągnięcia, pieczenie, suchość i nadwrażliwość naskórka.

 

Jak można sobie z tym poradzić, by w tym roku móc czuć się cały czas w pełni komfortowo i po prostu dobrze we własnej skórze? Recepta jest tylko jedna – odpowiednia pielęgnacja.

Już w tamtym roku miałam okazję przetestować na swojej skórze lipidowy krem ochronny od Dermedic. Zaczęłam go używać już w październiku, zaraz po pierwszym włączeniu grzejników w mieszkaniu. Niestety moja skóra jest tak nadwrażliwa na suche powietrze, że już po kilku godzinach przebywania w ogrzewanym pokoju zaczęłam się czuć bardzo źle. Najpierw odczułam delikatne swędzenie cery i uczucie ściągnięcia, a potem było już tylko gorzej. Na szczęście krem od Dermedic sprawdził się wtedy, jak i podczas późniejszych mrozów. Wzięłam go ze sobą także na stok – tam również mnie nie zawiódł.

Sekret tego kremu tkwi przede wszystkim w tym, że jest on niezwykle łagodny, hipoalergczny, czyli doskonały dla delikatnej i nadwrażliwej skóry. Zawiera wiele składników aktywnych, które wspólnie tworzą skuteczną warstwę ochronną, która zabezpiecza naskórek przed szkodliwym działaniem suchego powietrza, zimna, wiatru, deszczu i śniegu. Należą do nich m.in.: olej lniany z NNKT, Omega 3, Omega 6, Omega 9, Sensiline, masło shea, alantoina, d-panthenol.

Krem ma delikatną konsystencję, która lekko i dokładnie otula skórę, a także szybko się wchłania, pozostawiając cienką warstwę, chroniącą przed utratą wody z naskórka, co jest szczególnie ważne wtedy, gdy mamy do czynienia z typową suchą skórą. Uczucie swędzenia zostaje ekspresowo ukojone, a w ciągu dnia już nie powraca, nawet wówczas, gdy nie aplikujemy ponownie kremu. Naskórek jest widocznie zregenerowany, a po kilkunastu dniach stosowania wygląda promiennie i zdrowo. Jednym słowem, to doskonały krem nawilżający do codziennego stosowania dla osób, których cera w okresie zimowym sprawia wiele kłopotów.

Czytany 868 razy

Horoskop

Ryby 19.II. - 20.III.

Ryby 19.II. - 20.III.

  „Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją.” Jostein Gaarder dalej
Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

„Jestem optymistą, ale optymistą, który bierze ze sobą płaszcz przeciwdeszczowy.” Harold Wilson dalej
Baran 21.III. - 20.IV.

Baran 21.III. - 20.IV.

  „Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.” Andrzej Sapkowski dalej
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Kosmetyczny skarbiec

  • 1