wtorek, 27 wrzesień 2016 10:07

Skuteczne i szybkie nawilżanie skóry po wakacjach - test kremu Dermedic

Dermedic - Krem nawilżający o dogłębnym działaniu SPF 15 Dermedic - Krem nawilżający o dogłębnym działaniu SPF 15

Marka Dermedic posiada w swojej ofercie jeden z najciekawszych na rynku kremów nawilżających, odpowiednich dla nawet bardzo wrażliwej skóry. W związku z powyższym, jest naturalnie najlepszym wyborem, jeśli chcemy przywrócić skórze zdrowie po wakacjach. Przesuszony słońcem naskórek jest zazwyczaj również bardzo wrażliwy, miejscami podrażniony i bezbronny, więc musimy o niego odpowiednio zadbać.

Trzeba pamiętać, że pozostawienie przesuszonej skóry samej sobie to nie tylko recepta na szybsze starzenie się naskórka, ale także otwarta brama dla wnikających do organizmu bakterii i wirusów. Powinniśmy robić wszystko, by jak najszybciej nawilżyć, ukoić i odżywić suchą skórę, przywracając jej odpowiedni stan, czyli zdrowie i harmonię.

HYDRAIN3 Krem nawilżający o dogłębnym działaniu SPF 15 od Dermedic – kosmetyczny test

Analiza składu kremu:
HYDRAIN3 to lekki krem o bardzo odżywczym składzie. Zawiera wodę termalną, kwas hialuronowy, hydroveg VV, filtry ochronne UVA, UVB, glicerynę, alantoinę i mocznik, czyli składnik wyjątkowo potrzebne każdej suchej skórze.
Woda termalna nie znalazła się w kremie przypadkowo. Jest o wiele łagodniejszym i bezpieczniejszym składnikiem bazowym kosmetyku niż każda inna substancja. Nie wywołuje podrażnień, nie powoduje zwiększenia wrażliwości naskórka, a także nie zmienia naturalnego pH skóry. Jest to szczególnie istotne wtedy, gdy pielęgnujemy bezbronną, przesuszoną skórę.

Kwas hialuronowy i hyroveg VV to dwa główne składniki odpowiedzialne za przywrócenie odpowiednego poziomu nawilżenia naskórka i odżywienie go. Natomiast mocznik i alantoina koją skórę, niwelują świąd i uczucie ściągnięcia oraz łagodzą podrażnienia.
HYDRAIN3 gwarantuje zachowanie odpowiedniego poziomu ochrony przeciwsłonecznej, dzięki temu, że posiada faktor SPF 15.

Moja subiektywna opinia
Doskonały skład kremu jest oczywisty, ale pewnie jesteście ciekawi, jak ogólnie oceniam ten krem. Przede wszystkim muszę powiedzieć, że zaskoczyła mnie jego konsystencja, która jest lekka i jednoczenie bogata – widocznie odżywcza. Ponadto krem daje bardzo szybkie uczucie ukojenia, a efekt dogłębnego nawilżenia można zauważyć już po dwóch aplikacjach. Naprawdę polecam!

Wyświetlony 1550 razy
© 2013-2019 by SN2.EU