czwartek, 25 luty 2016 16:36

Moc nawilżania z działaniem przeciwzmarszczkowym

Sensilis- DIVINE CC Koloryzujący krem korekcyjny CC SPF 15 Sensilis- DIVINE CC Koloryzujący krem korekcyjny CC SPF 15

Przetestowałam już kilka kremów typu BB, ale z żadnego z nich nie byłam zadowolona. Pewnego dnia jednak trafiłam na trochę inny produkt, czyli koloryzujący krem korekcyjny. Zaraz dowiedzie się, czy to coś więcej niż tylko krem BB.

DIVINE CC Koloryzujący krem korekcyjny CC SPF 15 GOLD 

Już z samego wyglądu krem marki Sensilis wygląda całkiem inaczej. Przede wszystkim posiada ekskluzywne opakowanie, które sugeruje nam, że jest to produkt profesjonalny i z tzw. wyższej półki. Czytając nazwę kosmetyku, można pomyśleć, że to prawie to samo, co popularny krem BB. Tak nie jest!

Kremy typu BB to typowe połączenia kremu z odrobiną fluidu. Widać to w samej konsystencji, jak również na skórze. Koloryzujący krem korekcyjny Sensilis to coś zupełnie innego. Przede wszystkim ma niezwykle zwartą i aksamitną konsystencję. Osoby, które znają się na kosmetykach od razu zauważą, że składa się z bardzo dobrych barwników. Delikatnie rozprowadza się po skórze i wtapia się w nią jak dobry krem, a dopiero po chwili zauważamy jego działanie typowo koloryzujące.

 sensilis - DIVINE CC Koloryzujący krem korekcyjny CC SPF 15

Przetestowałam kosmetyk w ciemniejszym odcieniu. Doskonały dla mojej bardzo oliwkowej skóry. Wypróbowała go też moja bliska znajoma, której cera ma zupełni inny odcień. W jej przypadku również doszło do dostosowania się barwników kosmetyku do naturalnego koloru naskórka, dzięki czemu otrzymany efekt był równie naturalny, jak u mnie.

Największą zaletą koloryzującego korekcyjnego kremu Sesilis jest jednak to, że tuszuje małe niedoskonałości cery i lekko przykrywa piegi. Buzia odzyskuje równy koloryt i ma subtelny blask. Wygląda na bardzo zdrową i wypielęgnowaną. Dodatkowo zawiera składniki o silny działaniu odżywczym i przeciwzmarszczkowym, ( kwas hialuronowy,Collaxyl)  więc stosując go zamiast kremu na dzień i fluidu, nie mamy wyrzutów sumienia, że zaniedbujemy codzienną pielęgnację cery.

Wyświetlony 1555 razy
© 2013-2019 by SN2.EU