środa, 28 październik 2015 12:10

Przywitaj gładką skórę, czyli test Dermedic Ujędrniający krem redukujący zmarszczki na dzień

 Dermedic Ujędrniający krem redukujący zmarszczki na dzień Dermedic Ujędrniający krem redukujący zmarszczki na dzień

Większość kosmetyków do pielęgnacji twarzy albo ujędrnia skórę, albo zmniejsza widoczność zmarszczek. Zawsze mnie to zastanawiało, dlaczego tak się dzieje. Czy nie można wyprodukować skutecznego kremu, który będzie działał w podwójny sposób? Okazało się, że można! Tak powstał krem REGENIST, czyli ujędrnienie i redukcja zmarszczek w jednym.

Większość kobiet, które narzekają na zmarszczki mimiczne, również ma problem ze zwiotczałą skórą. Mogłoby się nawet wydawać, że te dwa problemy idą ze sobą w parze. Właśnie z tego powodu w laboratoriach Dermedic opracowano innowacyjny kosmetyk, który działa dwuetapowo. Przede wszystkim zwiększa napięcie skóry i wyraźnie ją ujędrnia, co przyczynia się do redukcji niektórych zmarszczek. Dodatkowo oddziałuje bezpośrednio na pozostałe bruzdy i zmarszczki mimiczne, wypełnia je, rewitalizuje skórę i sprawia, że są mniej widoczne.

Dermedic REGENIST Ujędrniający krem redukujący zmarszczki na dzień kosmetyczny test

Dermedic -Ujędrniający krem redukujący zmarszczki na dzień

Regenist zawiera zestaw skutecznych składników aktywnych (kompleks aktywny ARS 4° PHYTOHIAL. Proteiny roślinne, Kwas hialuronowy, Wyciąg z korzenia różeńca górskiego, Gliceryna, Olej z oliwek, Witamina E), który stanowi blisko 20% objętości kosmetyku. Krem skutecznie redukuje głębokość i ilość zmarszczek, przyspiesza regenerację uszkodzeń, a co najważniejsze, działa przeciwrodnikowo, czyli zapobiega powstawaniu nowych. Dodatkowo działa na całą skórę, czyli poprawia jej gęstość, co bezpośrednio powoduje widoczne ujędrnienie. Producent zaleca stosowanie kosmetyku w przypadku każdego typu skóry, ale z widocznymi objawami starzenia.

Coś więcej niż pielęgnacja

Nieoczywistą zaletą kremu jest eleganckie opakowanie i przyjemny, subtelny zapach. Coś dla prawdziwych estetek. Ponadto jest bardzo wydajny, co w przypadku specjalistycznych kremów ma ogromne znaczenie. Krem nakłada się przyjemnie na twarz, nie pozostawia tłustej warstwy ani zbędnego nabłyszczenia. Pomimo tego dogłębne nawilżenie naskórka można wyraźnie poczuć. Skóra w dotyku jest bardziej elastyczna i zdecydowanie miększa. Produkt doskonały pod makijaż, również, gdy lubimy silnie matujące kosmetyki.

Wyświetlony 1308 razy
© 2013-2020 by SN2.EU