poniedziałek, 12 październik 2015 13:12

Dwufazowa skuteczność Czterech Pór Roku

Cztery Pory Roku proponują nam dwa wyjątkowe produkty dwufazowe – opartą o 10 cennych składników odżywkę do skórek i paznokci oraz wyjątkowy zmywacz bez acetonu, który wzmocni nasze paznokcie. Duet idealny dla fanek zadbanych dłoni.

Dwufazowa odżywka do paznokci i skórek
Skuteczność fazy 1 to zasługa oleju jojoba. Zapobiega on łamaniu i rozdwajaniu się paznokci, nadając im jednocześnie piękny połysk. Przyspieszona regeneracja paznokci i skórek oraz łagodzenie podrażnień to efekt działania oleju makadamia. Jego skuteczność wzmacnia olej canola, odżywia i pielęgnuje paznokcie i skórki wokół nich. Z kolei olej rycynowy rozjaśnia przebarwienia i wzmacnia płytkę paznokcia, a witamina E - zapobiegająca przesuszaniu paznokci i skórek. W fazie 2 znajdziemy m.in. ekstrakt z pereł, który nawilża i poprawia elastyczność paznokci oraz skórek. Efektów dopełniają: ekstrakt z muszli ostryg, który odżywia skórki i paznokcie oraz kolagen morski uelastyczniający płytkę paznokcia i zwiększający jej odporność na uszkodzenia mechaniczne. Minerały morskie nawilżają i wygładzają paznokcie i skórki, a gliceryna chroni skórki przed wysuszeniem oraz wyraźnie poprawiające ich miękkość i gładkość.

Cztery Pory Roku- Dwufazowa odżywka do paznokci i skórek

Sugerowana cena detaliczna odżywki: 10,49 zł

Dwufazowy zmywacz do paznokci – WZMACNIAJĄCY
Zmywacz marki Cztery Pory Roku to innowacyjny produkt o podwójnym działaniu. W jego składzie znajdziemy olejek z awokado oraz panthenol. Pierwsza faza zmywacza skutecznie usuwa lakier, a druga wzmacnia i jednocześnie nawilża płytkę paznokcia. Produkt nie zawiera acetonu. Po zmieszaniu zmywacz uzyskuje piękny, intensywny kolor, by po upływie kilkudziesięciu sekund znów rozdzielić się na dwie warstwy. Produkt pozostawia na paznokciach orzeźwiający i aromatyczny zapach zielonego jabłuszka.

Cztery Pory Roku - Dwufazowy zmywacz do paznokci – WZMACNIAJĄCY

Sugerowana cena detaliczna zmywacza: 5,49 zł

Wyświetlony 1306 razy
© 2013-2020 by SN2.EU