wtorek, 21 kwiecień 2015 11:44

Piękne paznokcie i miękkie stopy na lato

Przebarwienia paznokci spowodowane stosowaniem lakierów bez podkładu, manicure hybrydowego czy tipsów, a także zgrubiała i nieprzyjemna w dotyku skóra, mogą skutecznie zniechęcić do pokazywania stóp wiosną i latem.

Delia Cosmetics przygotowała dwa nowe produkty: System wybielający paznokcie i Fluid do stóp zmiękczający modzele i twardą skórę GOOD FOOT, które pozwalają skutecznie zwalczać te problemy 

i cieszyć się pięknym wyglądem stóp. Paznokcie odzyskują gładkość i naturalny, świeży wygląd, a skóra stóp staje się miękka, gładka i miła w dotyku, oraz jest chroniona przed powstawaniem kolejnych zgrubień.

GOOD FOOT System wybielający paznokcie


System wybielający Good Foot jest innowacyjną i skuteczną metodą na przywrócenie prawidłowego, naturalnego kolorytu i gładkości paznokci. Już po dwóch tygodniach stosowania niweluje bruzdy, usuwa zżółknięcia i przebarwienia poprzez wybielanie, nadaje świeży i naturalny wygląd oraz utwardza i nabłyszcza.

Stosowanie: Należy stosować w 3 krokach minimum raz w tygodniu:
Krok 1 – należy przygotować paznokcie do zabiegu poprzez delikatne spiłowanie i wyrównanie ich wierzchniej warstwy dowolnym papierowym pilnikiem.
Krok 2 – należy nanieść żel wybielający na oczyszczone wcześniej płytki paznokci, dokładnie rozprowadzić, wmasować i pozostawić do wyschnięcia.
Krok 3 – nałożyć nabłyszczający utwardzacz. Po wyschnięciu można nałożyć lakier do paznokci. Zabieg należy powtarzać do całkowitego usunięcia przebarwień. Przed ponownym nałożeniem, usunąć poprzednią warstwę utwardzacza za pomocą zmywacza do paznokci.

Pojemność: żel wybielający 6 ml, utwardzacz nabłyszczający 11 ml
Cena: 12 PLN

Good Foot Fluid do stóp zmiękczający modzele i twardą skórę


Szybko i skuteczne zwalcza zrogowaciałą skórę i modzele (twardy, żółty obszar na stopie powstały w wyniku ciągłego ucisku lub dużego tarcia). Zawiera zmiękczające i iodzywcze olejki z drzewa herbacianego, mięty pieprzowej, goździkowy, lawendowy i sojowy.

Efekty:
• zmniejsza wielkość modzeli,
• zmiękcza skórę wokół paznokci,
• chroni skórę przed powstawaniem kolejnych zgrubień,
• działa odświeżająco,
• łagodzi podrażnienia i stany zapalne naskórka,
• zmniejsza uczucie dyskomfortu narażonych na ucisk fragmentów stopy.
Stosowanie: 2 razy dziennie należy wmasować 1-2 krople fluidu w wybrane miejsce na czystej stopie lub wokół paznokci. Regularne stosowanie zwiększa skuteczność działania preparatu oraz wspomaga eliminację przyczyn powstawania modzeli i zrogowaceń.

Pojemność:10 ml
Cena:14 PLN

Pielęgnację stóp można uzupełnić o inne produkty dostępne w linii Good Foot:
• Good Foot - regenerująco-zmiękczające serum do stóp z 25% mocznikiem
Pojemność: 60ml, Cena: 7,60 PLN
• Good Foot - odżywczo-regenerujący krem do stóp zapobiegający pękaniu pięt
Pojemność: 100 ml, Cena: 6,70 PLN
• Good Foot - krem do stóp – regulator nadmiernej potliwości
Pojemność: 100 ml Cena: 6,70 PLN
• Good Foot - sól do kąpieli stóp
Pojemność: 570 g, Cena: 8,20 PLN
• Good Foot - Pumeks do stóp w kremie
Pojemność: 60g, Cena: 6,70 PLN
• Good Foot- Kulki musujące do kąpieli stóp
Pojemność:12 szt, Cena 7,60 PLN

Wyświetlony 999 razy
© 2013-2019 by SN2.EU