sobota, lipiec 13, 2024
poniedziałek, 10 luty 2014 19:30

Wiemy co łączy Madonnę i Robina Thicke

 

Jak podaje Hollywood Reporter, podczas rozdania nagród Grammy, nie tylko jedna scena połączyła Madonnę i Robina Thicke, ale także przygotowania do występów. To Intraceuticals, procedura zabiegowa, która towarzyszy największym światowym gwiazdom na planach zdjęciowych, przed występami, podczas tras koncertowych, a także przed wyjściem na czerwony dywan.

 

Hipernawilżanie

Intraceuticals to infuzja hiperbarycznym tlenem. Brzmi kosmicznie, a chodzi o coś tak podstawowego jak dogłębne nawodnienie tkanek, które jest odpowiedzialne za dobrą kondycję skóry. Michelle Peck, która od lat dba o kondycję skóry Madonny zdradza:

„Jest to idealne rozwiązanie przed każdym wyjściem, a już w szczególności przed imprezą taką jak Grammy. Zabieg wykorzystuje infuzję wtłaczania tlenu pod ciśnieniem, który dostarcza kwas hialuronowy i składniki aktywne, aby zapewnić promienny i zdrowy wygląd.” Dodaje również, że zabieg wykonany tuż przed nałożeniem makijażu sprawia, że twarz będzie wygląda pięknie i świeżo przez cały wieczór.

Promiennie na czerwony dywan

Intraceuticals zaufał także, występujący tego wieczoru podczas Grammy, Robin Thicke. Nic dziwnego, ponieważ jest to zabieg doskonały także dla mężczyzn, którzy chcą wglądać dobrze, ale nie chcą poświęcać na to zbyt wiele czasu i nie chcą robić zbyt dużego zamieszania wokół swojego wyglądu.

Intraceuticals to tajemnica pięknego wyglądu wielu gwiazd. Są między nimi: Miranda Kerr, Naomi Watts, Naomi Campbell, Eva Longoria, Justin Timberlake, a także miliony kobiet i mężczyzn na całym świecie.