środa, 18 kwiecień 2012 13:01

Lato z Essence - trend edycja “ready for boarding”.

Sezon wakacyjny to sezon wzmożonych podróży! Gdy wybierasz się na wczasy last-minute w Europie lub w podróż do dalekich krajów a nawet dookoła świata: z nową trend edycją essence “ready for boarding” możesz rozpocząć przygotowania do wyjazdu w czerwcu i lipcu 2012.Te praktyczne kosmetyki oraz akcesoria muszą znaleźć się na twojej liście rzeczy do spakowania.
Zatem spakuj się, jedź na lotnisko czy na dworzec i przygotuj się na start Twoich wymarzonych wakacji! Londyn, Rzym, Nowy Jork, Rio de Janeiro drżyjcie! 

essence ready for boarding – paleta cieni do powiek

Upewnij się, że zabrałaś ją ze sobą: paleta cieni do powiek w zabawnym opakowaniu imitującym znaczek pocztowy zawiera 6 cieni do powiek w letnich kolorach z połyskującymi drobinkami. Opakowanie zawiera praktyczny podwójny aplikator do cieni do wykonania różnego typu makijażu oka gdziekolwiek jesteś…
Dostępna w wersji:01 beauty on tour.

 

Cena: 14,99zł.

 

 

 

essence ready for boarding – kredka do oczu 2w1

“Ostatnie wezwanie dla pasażerki Kredki – proszę natychmiast kierować się do wyjścia numer 2w1!” Dzięki kontrastującym kombinacjom kolorystycznym szarości z brązem oraz błękitu z żółcią, te kredki są super praktyczne i gwarantują przemianę każdego looku w look przyciągający spojrzenia wszystkich.
Dostępna w wersjach: 01 destination sunshine i 02 via airmail!

Cena:6,99 zł.

 

 

 

essence ready for boarding – krem 2w1 do policzków i do ust

Zmiana strefy czasowej dała Ci się we znaki? Krem do policzków i ust w dwóch fanatastycznych odcieniach przywróci Ci świeży wygląd! Po prostu nałóż go tuż po lądowaniu i zamaskuj ślady zmęczenia.
Dostępny w odcieniach: 01 sending you kisses i 02 beauty on tour.

 

Cena: 10,99zł.

 


essence ready for boarding – lakier bazowy

Nałóż i zdejmij! Z nową bazą wszystko uda Ci się zrobić w mgnieniu oka.
Po aplikacji, mleczna konsystencja zamienia się w przeźroczystą i zapewnia idealną bazę pod każdy letni lakier do paznokci.
Aby usunąć lakier nie potrzebujesz zmywacza, wystarczy go zdjąć razem z bazą. Potem wystarczy nałożyć warstwę bazy i nowy lakier, pasujący do kolejnego wakacyjnego looku. Zapomnij o kłopotach z pojemnością zmywacza podczas kontroli bagażu podręcznego!
Dostępny w wersji: w 01 carry me home!

Cena: 7,49zł.

 

 

 

essence ready for boarding – lakier do paznokci

Napięcie rośnie: pasy zapięte, stewardessa udziela ostatnich instrukcji bezpieczeństwa a samolot jest gotowy do startu! Szybkie spojrzenie na paznokcie i możesz być pewna: jesteś w pełni przygotowana na te wakacje! Pięć ultra-błyszczących lakierów w trendy kolorach wzbudzi sensację na pokładzie samolotu, ale też wprawi Cię w plażowy nastrój.
Dostępny w kolorach: 01 sending you kisses, 02 beauty on tour, 03 exits on your right, 04 via airmail! i 05 destination sunshine.

 

Cena: 6,99zł.

 


 

essence ready for boarding – kosmetyczka

Pakujesz torbę i nie może w niej zabraknąć… tej uroczej kosmetyczki z nadrukowaną pocztówką. Pozwoli Ci zgromadzić w jednym miejscu ukochane produkty. Zamykana na praktyczny suwak.
Dostępna w wariancie: 01 carry me home!

 

Cena: 10,99zł.


essence ready for boarding – zawieszka na bagaż

Destynacja – słońce. Czas wyruszyć do Twojego ulubionego wakacyjnego miejsca. Pomyśl tylko, że w tej idealnej scenerii mogłoby zabraknąć Twojej walizki! Nie dopuść do tego i przypnij elegancką granatową zawieszkę z Twoimi danymi.
Dostępna w wersji: 01 carry me home!

Cena: 9,99zł.

essence ready for boarding – chusteczki odświeżające

Czujesz, że potrzebujesz odświeżenia? Z pomocą przyjdą cudownie odświeżające chusteczki do twarzy i ciała w praktycznym opakowaniu z funkcją powtórnego zamykania. 15 wilgotnych chusteczek o letnim zapachu owocu granatu zapewni Ci poczucie świeżości przez cały wyjazd.
Dostępne w wariancie: 01 destination sunshine.

 

Cena: 5,99zł.

 

 

 

Trend edycja essence “ready for boarding” będzie dostępna w sklepach w czerwcu i lipcu 2012.

Wyświetlony 1043 razy
© 2013-2020 by SN2.EU