poniedziałek, 19 wrzesień 2016 14:29

Douglas kreatorem makijażu na Flesz Fashion Night 2016

We wtorek 6 września na warszawskim Służewcu odbył się najbardziej prestiżowy pokaz mody  w Polsce zorganizowany przez magazyn Flesz – Flesz Fashion Night. Tego wieczoru zostały zaprezentowane kolekcje najlepszych polskich projektantów na sezon jesień-zima 2016/2017. Oficjalnym makijażystą, podobnie jak w ubiegłym roku, był Douglas. Zespół Douglas stworzył make up, który idealnie współgrał z zachwycającymi kreacjami z wybiegu.

 Flesz Fashion Night to wydarzenie modowe, które na długo zapada w pamięć. To prawdziwe święto miłośników mody i dobrego stylu zrealizowane z ogromnym rozmachem. W trakcie tegorocznej, piątej już edycji, w ciągu jednego wieczoru odbyły się pokazy 10 topowych polskich projektantów: MMC, Łukasza Jemioła, Lidii Kality, Bohoboco, La Mania, Mariusza Przybylskiego, Paprocki & Brzozowski, Bizuu, Gosi Baczyńskiej, Agnieszki Maciejak. Makijażyści Douglas po raz kolejny zadbali o make up modelek i modeli, a makijaż okazał się być prawdziwym wyzwaniem.

- Zależało nam, by make up modelek jak najlepiej dopasować do charakteru prezentowanych kreacji. W związku z tym, że w pokazie wzięły udział kolekcje aż dziesięciu projektantów, kreacje były bardzo różnorodne - niektóre nieco bardziej odważne, inne eleganckie, wielokolorowe czy monochromatyczne. Zdecydowaliśmy się zatem na bardzo modny obecnie makijaż: oczy w odcieniach nude połączone z soczystą czerwienią ust i świetlistą, delikatnie wymodelowaną cerą – mówi Magdalena Bystrzycka, Główna Makijażystka Douglas i dodaje – Udało nam się uzyskać pożądany efekt synergii i cieszymy się, że wszystkie modelki, a także modele na wybiegu prezentowali się olśniewająco.

Tego wieczoru makijażyści Douglas umalowali również hostessy. Wykonali makijaż w stylu Geishy – najnowszy look od Douglas Make up, który został wybrany przez czytelników magazynu Flesz.

 

 

Wyświetlony 1731 razy
© 2013-2020 by SN2.EU