poniedziałek, 02 luty 2015 12:59

Perfekcyjny makijaż oka w wyrazistym kolorze

Golden Rose PRECISION LINER Golden Rose PRECISION LINER

Z pewnością znasz to uczucie: spóźniona wpadasz do pracy, a wszyscy – zamiast z potępieniem – patrzą na Ciebie z trudno maskowanym politowaniem. Dopiero szybkie spojrzenie w lustro ujawnia przyczynę tego zainteresowania. Kreski narysowane na powiece Twoją ulubioną kredką przeniosły się również (a zdarza się im to najczęściej w ciepłe dni) w okolice brwi, upodabniając Cię do pandy, zwierzątka sympatycznego wprawdzie, ale niespotykanego w polskich biurach i urzędach.

Aby uniknąć takich niespodzianek, warto sięgnąć po eyeliner wodoodporny, najlepiej w formie pisaka jak nowy Precision Liner firmy Golden Rose. W tym sezonie do czarnego dołączyły trzy nowe kolory: zielony, brązowy i niebieski.

PRECISION LINER to wodoodporny, szybkoschnący liner w pisaku o sprawdzonej, długotrwałej formule. Utrzymuje się na powiece przez cały dzień – niestraszny mu deszcz, upał ani tłok w komunikacji miejskiej. Jest kosmetykiem stworzonym dla współczesnych kobiet – nigdy niemających dość czasu na długie przygotowania do wyjścia. Na przykład na temperowanie kredki, która w najmniej odpowiednim momencie po prostu się złamała... Zawsze gotowy do użycia i niezmiennie precyzyjny, innowacyjny pędzelek nowego linera zapewnia bezbłędną i wygodną aplikację. Namalujemy nim cieniutką kreskę w wyrazistym kolorze. Wysoka zawartość pigmentów gwarantuje bowiem intensywną, błyszczącą barwę malowanej na powiece kreski.

4 kolory (czarny, brązowy, zielony i niebieski)
Cena – ok. 16,90 zł

© 2013-2020 by SN2.EU