wtorek, 02 grudzień 2014 14:40

Lekcja makijażu Bobbi Brown

Lekcje makijażu Bobbi Brown Lekcje makijażu Bobbi Brown

 

„Stworzyłam lekcje makijażu, aby ułatwić wszystkim kobietom osiągnięcie idealnego wyglądu oraz sprawić, aby stały się bardziej pewne siebie”. Bobbi wierzy, że piękno powinno być dobrem osobistym, prostym i dostępnym, a także że każda kobieta może wyglądać i czuć się wspaniale dzięki wiedzy i odpowiednim narzędziom.

Dlatego marka Bobbi Brown oferuje szeroki wachlarz spersonalizowanych i bezpłatnych lekcji makijażu, które mają zaopatrzyć kobiety w narzędzia, wiedzę i pewność siebie potrzebne, aby stać się własnymi wizażystkami i specjalistkami w dziedzinie pielęgnacji skóry.

 

 

Lekcje makijażu Bobbi Brown są dostosowane do indywidualnego stylu życia i cech osobowych. Prowadzą je doskonale wyszkoleni wizażyści z zespołu Bobbi Brown. Są one indywidualne i poprzedzone serią pytań, po których następuje nałożenie makijażu krok po kroku. Uczestnicy otrzymują ręczne lusterka, które pomagają im obserwować prawidłowe nałożenie każdego produktu. Lekcja kończy się stworzeniem spersonalizowanej karty makijażu, która pomaga odtworzyć makijaż w domu. Proste konsultacje, filmy oraz makijaż krok po kroku są dostępne na stronie www.bobbibrowncosmetics.com .

Lekcje Makijażu:

Piękna w 5 minut – 5 minut
Istotą tej lekcji jest minimalny wysiłek i maksymalny wynik. Nasi wizażyści ręcznie nakładają podstawowe produkty i uczą szybkich technik makijażu.

Twoja pielęgnacja/Twój podkład/Twój korektor – 10 minut
Bobbi wierzy, że skóra bez skazy jest połączeniem dbania o skórę, używania dobrego podkładu i korektora. W oparciu o rodzaj skóry, nasi wizażyści pomagają dobrać odpowiednie produkty do pielęgnacji oraz idealny podkład i korektor dla uzyskania naturalnie wyglądającej, zdrowej, lśniącej skóry.

Idealne Brwi – 10 minut
Zadbane brwi dodają elegancji i powodują, że oczy stają się większe. Każda kobieta ma inny kształt brwi i dzięki właściwej technice może go poprawić.

Idealna kreska- 10 minut
Lekcja makijażu dzięki której nauczymy Cię, jak zrobić idealną kreskę w Twoim stylu i przy pomocy produktów, które lubisz (kredka, żelowy eyeliner itp.).

Policzki i usta – 10- 20 minut
Uwielbiasz bawić się kolorem? Odrobina naturalnego makijażu na policzkach i ustach może natychmiast poprawić i odświeżyć wygląd każdej kobiety. Wizażyści pokażą jak wybrać najlepsze odcienie i techniki aplikacji.

Klasyczny makijaż oka – 10- 20 minut
Makijaż oczu jest najlepszym sposobem, aby je podkreślić. Nasi wizażyści pomogą Ci znaleźć właściwą bazę pod cienie, idealny kolor cienia, który zaakcentuje Twoje oczy oraz perfekcyjny eyeliner, który nada im charakter.

Smokey Eyes – 10- 20 minut
Smokey Eyes to ponadczasowy makijaż dla każdej z nas. Jego uproszczoną wersją jest roztarta czarna kreska, a w wersji bardziej złożonej kilka warstw cieni do powiek od średniego do ciemnego oraz podwójnie obrysowane oczy. Nasi Wizażyści pomogą Ci dobrać styl, który idealnie do Ciebie pasuje.

Twój bronzer- 10- 20 minut
Naturalną opaleniznę można stworzyć za pomocą bronzera. Nas wizażyści pomogą dobrać Ci idealny bronzer, który jest świetnym kosmetykiem dla każdej kobiety, która marzy o naturalnej opaleniźnie lub wyjątkowym blasku.

Odśwież makijaż- 10- 20 minut
Chcesz pozbyć się oznak zmęczenia oraz odświeżyć swój wygląd? Ta lekcja makijażu pokaże Ci jak za pomocą kilku produktów i prostych kroków wyglądać na bardziej wypoczętą i promienną.

Makijaż tygodnia/ Makijaż sezonu – 10- 20 minut
Bobbi lansuje trendy od ponad 22 lat, pracując za kulisami New York Fashion Week. Ta lekcja dotyczy idealnego wyglądu, który jest modny i znany na całym świecie. Wizażyści dopasują do Ciebie makijaż, w którym będziesz wyglądała olśniewająco!

Makijaż na specjalne okazje- 30 minut
Planujesz wieczorne wyjście? Masz ochotę podkreślić usta i nadać powiekom blask? Wspólnie dostosujemy makijaż do Twojego nastroju!

Makijaż dzienny/ Makijaż wieczorowy- 45 minut
Krok po kroku nauczymy Cię jak wykonać dzienny, naturalny makijaż, który będzie odpowiedni dla Twojego stylu. Oraz nauczymy Cię jak wykonać pełny makijaż wieczorowy, abyś wyglądała zjawiskowo i jednocześnie naturalnie.

Makijaż ślubny – 60 minut
W dniu ślubu kobieta powinna czuć się najpiękniejszą na świecie. Skóra ma być nieskazitelna, a kolory lśniące i podkreślające atuty. Poznaj ślubne porady Bobbi Brown i wyglądaj idealnie.

 

Lekcje makijażu dostępne w Salonie Firmowym:
1. Piękna w 5 minut
2. Twoja pielęgnacja
3. Twój podkład
4. Twój korektor
5. Idealna kreska
6. Idealne brwi
7. Smokey eyes
8. Klasyczny makijaż oka
9. Policzki i usta
10. Twój bronzer
11. Makijaż sezonu
12. Makijaż tygodnia
13. Odśwież makijaż
14. Makijaż na specjalne okazje
15. Makijaż dzienny
16. Makijaż wieczorowy
17. Makijaż ślubny

Lekcje makijażu dostępne w Douglasie:
1. Piękna w 5 minut
2. Twoja pielęgnacja
3. Twój podkład
4. Twój korektor
5. Idealna kreska
6. Idealne brwi
7. Smokey eyes
8. Klasyczny makijaż oka
9. Policzki i usta
10. Twój bronzer
11. Makijaż sezonu
12. Odśwież makijaż
13. Makijaż na specjalne okazje

Lekcje Makijażu dostępne od Listopada 2014 w wybranych perfumeriach Douglas i salonie firmowym Bobbi Brown

Perfumerie Douglas:
- Warszawa: Galeria Mokotów, Złote Tarasy, Promenada, Arkadia
- Poznań: Stary Browar
- Kraków: Galeria Krakowska, Bonarka City Center
- Szczecin: Kaskada
- Wrocław: Galeria Dominikańska, Magnolia Park
- Katowice: Silesia City Center
- Gdańsk: Galeria Bałtycka
- Łódź: Galeria Łódzka
- Zielona Góra: Focus Park
- Olsztyn: Galeria Alfa
- Bydgoszcz: Focus Park
- Kielce: Galeria Echo
- Bielsko-Biała: Galeria Sfera
- Białystok: Centrum Handlowe Alfa
-Rzeszów: Galeria Rzeszów
Salon Firmowy Bobbi Brown:
- Warszawa, Galeria Plac Unii

 

 

 

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce

© 2013-2020 by SN2.EU