poniedziałek, 10 listopad 2014 11:47

Podkreśl spojrzenie, dodaj koloru!

Cienie do powiek SOFT EYESHADOW od Delia Cosmetics Cienie do powiek SOFT EYESHADOW od Delia Cosmetics

 Cienie do powiek to jeden z podstawowych kosmetyków, pozwalających wykonać makijaż– podkreślone nasyconym kolorem oczy stają się wyraziste i optycznie większe, a twarz nabiera wyrazu. Delia Cosmetics przygotowała nowość – kolekcję cieni do powiek Soft Eyeshadow.

 

18 odcieni o nasyconych barwach zarówno w chłodnej, jak i ciepłej tonacji, oraz w różnych wariantach (matowe, perłowe, satynowe) pozwalają dopasować makijaż oka do karnacji, wieku, okazji i upodobań każdej kobiety.

Cienie do powiek Soft Eyeshadow Delia Cosmetics

Wyjątkowo miękkie i mocno napigmentowane cienie dostępne są w palecie 18 kolorów, obejmujących zarówno matowe, perłowe jak i satynowe odcienie.

Cena: 8 PLN

Delia Cosmetics polski producent kosmetyków z ponad 15-letnim doświadczeniem, posiadający niezwykle bogate portfolio kosmetyczne oraz ugruntowaną pozycję na rynkach zagranicznych w ponad 50 krajach na całym świecie. Firma specjalizuje się w produkcji kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała, koloryzacji i pielęgnacji włosów oraz kosmetyków do makijażu i paznokci. Sukces rynkowy marki potwierdzony jest licznymi prestiżowymi nagrodami branżowymi.

 

Wyświetlony 1860 razy

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce

© 2013-2019 by SN2.EU