sobota, czerwiec 22, 2024
czwartek, 20 maj 2021 14:52

Energa doładowanie online - na czym polega takie rozwiązanie przedpłatowe i jak z niego skorzystać?

ENERGA doładowanie online ENERGA doładowanie online pixabay

Korzystasz w domu, firmie lub na działce z licznika przedpłatowego? A może dopiero zastanawiasz się nad taką formą rozliczania za prąd? Energa doładowanie online to jeden ze sposobów, który pozwala znacznie zaoszczędzić na poborze energii! W jaki sposób można działać?

Energa doładowanie online - na czym polega taka forma korzystania z prądu?

Polska firma energetyczna ENERGA zajmuje się dystrybucją, sprzedażą oraz wytwarzaniem energii elektrycznej. Co to oznacza? Dzięki ENERGA doładowanie online liczników przedpłatowych możesz w nowoczesny sposób rozliczać się za pobraną przez Ciebie energię elektryczną. To rozwiązanie przydatne w bardzo wielu sytuacjach. Jakich? Podpowiadamy!

Ile można zaoszczędzić na liczniku przedpłatowym?

Korzystanie z licznika przedpłatowego to okazja, by zaoszczędzić nawet kilkaset złotych rocznie. Ile dokładnie? Nawet do 400 zł. Zastosowanie licznika przedpłatowego to możliwość, by klienci swobodnie korzystali z prądu i płacili za niego wyłącznie wtedy, gdy go potrzebują. To dokładnie tak, jak w przypadku telefonów na kartę - jeśli nie uzupełnisz rachunku, nie będziesz mógł z niego korzystać. Szacuje się, że dzięki Energa doładowaniom online można zaoszczędzić na pozyskaniu energii nawet 25 procent dotychczasowych kosztów!

Ile kosztuje doładowanie online licznika?

Nowoczesne elektroniczne liczniki energii elektrycznej umożliwiają zakup określonej ilości energii elektrycznej w systemie przedpłatowym za pomocą kodów ładowania. Liczniki są również zgodne z otwartym, światowym standardem STS oraz posiadają certyfikaty zgodności ze Standardową Specyfikacją Transferu.

Koszt doładowania licznika zależy od Twoich potrzeb oraz możliwości finansowych. Masz pełną kontrolę nad tym, ile płacisz. Od Ciebie zależy, czy doładujesz swój prąd na kwotę 50 złotych, czy może 1000 złotych. Sam też decydujesz, na jaki czas chcesz zakupić energię.

Dlaczego liczniki oraz Energa doładowanie online to popularne rozwiązanie?

Zastanawiasz się, czemu warto skorzystać z doładowań online? Odpowiedź jest prosta - to rozwiązanie, które zapewnia bardzo szybki dostęp do energii elektrycznej, jest łatwe w zastosowaniu, a dodatkowo niedrogie!

Liczniki umożliwiają bezpośredni pomiar energii czynnej i biernej w trybie wielotaryfowego pomiaru przedpłaty lub w pełni autonomicznym trybie kredytowym. Zapewniają pomiar tzw. parametrów sieci elektroenergetycznej - czyli dokonują pomiarów prądu, napięcia efektywnego, częstotliwości oraz współczynnika mocy. Działają w trybie pracy przedpłatowej, co pozwala dopasować zużycie prądu do potrzeb każdego z nas.

Energa doładowanie online - płać zgodnie z rzeczywistym zużyciem energii

W jaki sposób skorzystać z doładowań online? Wystarczy, że kupisz odpowiednie doładowanie prądu na dowolną, wybraną przez siebie kwotę. Możesz tego dokonać online, wybierając stronę internetową, która zapewnia możliwość doładowań energii. W wyznaczonym miejscu podaj swój numer karty klienta oraz kwotę, którą chcesz zapłacić. Podczas doładowań online na skrzynkę e-mailową lub za pomocą wiadomości SMS otrzymasz swój indywidualny kod z doładowaniem.

Co musisz dalej zrobić? Wpisz otrzymany kod (w przypadku Energa doładowań online jest on zawsze dwudziestocyfrowy) za pomocą klawiatury znajdującej się na liczniku przedpłatowym. I gotowe! Twoje doładowanie powinno pojawić się na liczniku - od tej pory możesz dowolnie korzystać z prądu, za który już zapłaciłeś.

Doładowania Energa online to zdecydowanie najprostszy sposób, by cieszyć się z prądu. Mobilna możliwość wykonania przedpłaty to sposób szybki i bardzo wygodny. Dodatkowo doładowanie możesz wykonać nie tylko dla siebie, ale też dla bliskiej Ci osoby. Liczniki przedpłatowe Energa dają możliwość dokonania zapłaty za prąd z dowolnego miejsca na świecie - jedyne, czego potrzebujesz do swobodny dostęp do Internetu.