wtorek, 28 kwiecień 2020 15:08

Zendesk Talk - sposób na call center w chmurze za niewielkie pieniądze

Zendesk Talk Zendesk Talk

W dobie e-maili i działań w świecie online rozmowy telefoniczne nadal są najskuteczniejszą formą komunikacji. Dzięki niej możemy wykorzystać do maksimum potencjał firmy i zadbać o obsługę klienta na najwyższym poziomie. Istnieją rozwiązania, które w niewielkiej cenie oferują możliwość stworzenia własnego call center w chmurze. Niekwestionowanym liderem jest Zendesk Talk.

Nowoczesne oprogramowanie do telefonicznej obsługi klienta

 

Zendesk Talk to oprogramowanie call center w chmurze, które pomaga firmom zapewnić bardziej osobistą, produktywną obsługę telefoniczną. Jest ono wbudowane bezpośrednio w rozwiązanie Zendesk Support do obsługi zgłoszeń wielokanałowych, co pozwala zespołom na dostarczanie wsparcia telefonicznego z tej samej platformy, z której korzystają do zarządzania wszystkimi innymi rozmowami z klientami. 

 

Prostota i łatwość używania

 

Zaletą Zendesk Talk jest fakt, że jest on łatwy w konfiguracji i użytkowaniu. Co więcej, jest on narzędziem efektywnym, które pomaga firmom zwiększyć produktywność agentów, usprawnić raportowanie międzykanałowe, zmniejszyć koszty i - co najważniejsze - usprawnić obsługę klienta. Zendesk Talk to narzędzie do obsługi klienta online, które pozwala na włączenie rozmów telefonicznych do systemu supportu klienta, bez zbytniego obciążenia zarówno dla pracowników, jak i utrudnienia komunikacji dla swoich klientów. 

 

 

 Zendesk talk

Zendesk talk

 

Dobrze przygotowane IVR kluczem do sukcesu

 

Udogodnieniem, które wprowadzone jest w system Zendesk Talk to odpowiednio zaprojektowane systemu IVR (interactive voice responses). Dzięki nim skraca się znacząco czas potrzebny do komunikacji klienta z osobą o odpowiedniej wiedzy do rozwiązania jej problemu. Co więcej, dobrze zaprojektowany IVR sprawia, że klienci nie mają problemu z określeniem charakteru sprawy, w której się komunikują, co wpływa na całą jakość rozmowy i zadowolenie z usługi. IVR jest dobrym rozwiązaniem szczególnie w przypadkach, kiedy call center nie jest jeszcze dobrze rozwinięte, bądź nie ma takiej ilości pracowników, którzy sprawnie i szybko mogą odpowiadać na zapytania klientów. Umożliwia ono tworzenie ticketów, które usprawnia kontakt na linii klient-firma, podnosi jakość obsługi i zwiększa satysfakcję odbiorcy z kontaktu.  

 

Rozwiązanie na każdą kieszeń

 

Zendesk Talk należy do oprogramowań typu call center w chmurze, które w jasny i intuicyjny sposób pomagają firmom zapewnić wysoki poziom obsługi klienta. Zastosowany w call center stanie się sprawnym i wydajnym narzędziem umożliwiającym monitorowanie całego procesu obsługi, szybkiego skontaktowania się z odbiorcą. Jest to narzędzie o cenie konkurencyjnej względem innych podobnych programów na rynku, jednak jest on innowacyjny, a wykorzystanie połączenia go z innymi składowymi Zendesk sprawia, że omnichannel zagościł w naszej firmie.

Media

© 2013-2020 by SN2.EU