czwartek, 26 marzec 2020 12:41

Kawa do biura – dlaczego warto zadbać o pyszną kawę w firmie?

Źródło: pexels.com Źródło: pexels.com Licencja: https://www.pexels.com/photo-license/

Wiele osób nie wyobraża sobie dnia, a zwłaszcza poranka, bez aromatycznej, smacznej kawy. Dobra kawa dodaje energii, przywraca koncentrację i chęć do działania. Dlatego tak istotne jest, aby zadbać o znakomitej jakości kawę w firmie. W takim przypadku rozwiązaniem są profesjonalne ekspresy do biur. Dlaczego warto się na nie zdecydować? Z kim warto współpracować w tym zakresie? Podpowiadamy w poniższym artykule.

  1. Pozytywny wpływ kawy na pracowników

  2. Pyszna kawa do biura Warszawa i okolice

Pozytywny wpływ kawy na pracowników

Dobra kawa do biura polecanej marki wiąże się z wieloma korzyściami. Poprawia krążenie, czego efektem jest lepsze dotlenienie organizmu, wyższa sprawność intelektualna, koncentracja oraz wytrzymałość fizyczna. Kofeina zawarta w tym aromatycznym napoju blokuje receptory odpowiadające za uczucie przemęczenia, co w rezultacie redukuje zmęczenie u pracownika i zwiększa jego efektywność w pracy. Napój ten poprawia także pamięć i zdolność uczenia się, jak również nastrój. Po wypiciu filiżanki kawy wzrasta bowiem poziom dopaminy i serotoniny w organizmie, odpowiadających za dobre samopoczucie. Ponadto kawa wpływa dobroczynnie na zdrowie, obniżając ryzyko wystąpienia choroby Alzheimera, Parkinsona czy cukrzycy typu II. Jest również znakomitym źródłem antyoksydantów, czyli substancji wpływających pozytywnie na opóźnianie procesów starzenia, usuwających nadmiar wolnych rodników z organizmu oraz zapobiegających rozwojowi nowotworów. Warto również wspomnieć o integracyjnej funkcji kawy, a właściwie ekspresów, przy których codziennie rano spotykają się pracownicy, przygotowując dla siebie filiżankę tego pysznego napoju. To sprzyja integracji pracowników, rozluźnieniu atmosfery oraz zawieraniu znajomości.

Pyszna kawa do biura Warszawa i okolice

Aby jednak móc cieszyć się wszystkimi wspomnianymi wcześniej korzyściami, jakie daje kawa, warto zainwestować w dobrej jakości ekspres do kawy oraz regularne dostawy tego wspaniałego napoju. Nie trzeba od razu kupować urządzenia, można je np. wynająć od sprawdzonego dostawcy. Taką usługę w swojej ofercie ma niejedna profesjonalna palarnia kawy. Warszawa nie jest w tym względzie wyjątkiem. Dlatego jeśli interesuje cię dobrej jakości kawa do biura Warszawa jest natomiast miastem, w którym mieści się firma, warto przejrzeć oferty od palarni specjalizujących się w zaopatrywaniu biurowców. Warto wziąć pod uwagę renomę, sprzęt oraz rodzaje kaw, jakimi dysponuje konkretna palarnia kawy, porównać oferty, a następnie zdecydować się na najkorzystniejszą z nich.

Media

© 2013-2020 by SN2.EU