sobota, grudzień 09, 2023
środa, 25 marzec 2020 12:24

Reklama podczas eventów – namioty reklamowe z nadrukami

Namioty reklamowe Namioty reklamowe

Aby wyróżnić swoją firmę podczas eventów odbywających się w plenerze, warto zdecydować się na reklamę zewnętrzną – outdoorową. Doskonałym sposobem na to, aby przyciągnąć klientów, mogą być namioty reklamowe.

 

Namioty reklamowe – doskonałe na każdy event

Akcja reklamowa, piknik firmowy, wydarzenie sportowe, targi – to tylko niektóre rodzaje eventów, podczas których można wykorzystać namioty reklamowe. Ten rodzaj konstrukcji zewnętrznej pozwala na łatwe wyróżnienie korzystającej z niej firmy, a przy tym pełni funkcje praktyczne – zabezpiecza przed deszczem, wiatrem, poprawia bezpieczeństwo mienia. Stoisko przygotowane z wykorzystaniem namiotów reklamowych również posiada na uzyskanie efektu marketingowego. Personalizacja namiotu przez wykonanie nam nim nadruków może wyróżnić firmę na tle konkurencji, a przy tym zwiększyć jej rozpoznawalność oraz poprawić wizerunek. Aktualnie firmy chcące zdecydować się na zakup takiego wyposażenia, mają do dyspozycji różne namioty reklamowe. Na co można się zdecydować?

Rodzaje namiotów reklamowych:

  • namioty stelażowe – to najbardziej popularne rodzaje namiotów, które bazują na lekkich i wytrzymałych stelażach do samodzielnego złożenia i rozłożenia, boki oraz dach namiotu pokrywane są wytrzymałymi, wodoodpornymi tkaninami z zadrukiem na zamówienie
  • namioty gwiazdy – to efektowne namioty, które od razu przyciągają uwagę swoim kształtem gwiazdy
  • namioty dmuchane, pneumatyczne – przygotowywane z wykorzystaniem specjalnych konstrukcji pozwalających na uzyskanie odpowiedniej przestrzeni, mają nowoczesny wygląd, dostępne w wersjach stałociśnieniowych oraz wentylowanych

Gdzie zamówić dobre namioty reklamowe?

Aktualnie w realizacji namiotów reklamowych specjalizuje się wiele firm. Mogą one zapewnić swoim klientom profesjonalną, pełną obsługę, która obejmuje nie tylko samo wykonanie namiotu, ale także przygotowanie grafiki oraz jej nadruk. Namioty reklamowe z nadrukami są zatem skutecznym wsparciem w reklamie podczas różnego rodzaju eventów plenerowych. Dzięki nim firma może od razu przyciągnąć uwagę!

Media