środa, 25 marzec 2020 11:47

Instalacja modułowej myjni samochodowej jako początek udanego biznesu

Myjnia modułowa

Modułowa myjnia samochodowa jest prawie gotowym, bardzo opłacalnym biznesem, który zwykle zwraca się w ciągu niecałego roku. W dziedzinie serwisu samochodowego jest to jeden z najbardziej dochodowych rodzajów działalności — zdaniem ekspertów średnia rentowność zaczyna się od 35-40%.

Istnieją dwa główne czynniki, od których zależy stopa zwrotu z inwestycji:

 1. Lokalizacja myjni samochodowej. Tutaj, podobnie jak w przypadku każdej działalności, musisz znaleźć miejsce o maksymalnym przepływie grupy docelowej, a mianowicie natężeniu ruchu.
 2. Jakie były koszty budowy myjni samochodowej i inne wydatki na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

W obu tych przypadkach mobilna myjnia samochodowa jest znacznie lepsza niż zwykła budowa, szczegóły poniżej.

Zalety modułowej myjni samochodowej w porównaniu do klasycznej konstrukcji.

 • Mobilność, czyli możliwość przeniesienia myjni samochodowej w inne miejsce, jeśli istnieje taka potrzeba lub chęć — otwiera to wiele różnych możliwości;
 • Okres zwrotu jest kilkakrotnie skrócony. Jest to możliwe ze względu na przystępne ceny konstrukcji prefabrykowanych Modulex, a także szybkość budowy — myjnia samochodowa będzie w pełni gotowa do użycia już za półtora miesiąca od momentu zamówienia;
 • Brak problemów podczas budowy. Szybka dostawa bez specjalnych zezwoleń, brak dużej ilości śmieci budowlanych i dobrze zorganizowany algorytm pracy pracowników Modulex, dzięki setkom ukończonych projektów;
 • Możliwość wyboru rozwiązania „pod klucz”. Przez długi okres istnienia zespół Modulex zrealizował setki zamówień, dzięki czemu możesz wybrać gotowe rozwiązanie w katalogu witryny. Oczywiście istnieje również możliwość opracowania indywidualnego projektu.

Jakie są rodzaje myjni samochodowych?

 • Ręczne myjnie samochodowe, wyposażone w urządzenia o wysokim ciśnieniu wody. W takich myjniach pracownicy myją samochody ręcznie.
 • Bezkontaktowe ręczne myjnie, w których znajduje się specjalny pistolet, który wytwarza pianę pod wysokim ciśnieniem. Po zmyciu piany używana jest specjalna suszarka.
 • Myjnie ramowe. Są one wyposażone w specjalną ramę, która porusza się wzdłuż samochodu. Zaletą tego typu jest to, że do obsługi potrzebny jest tylko jeden pracownik.
 • Samoobsługowe myjnie samochodowe, które są najtańszą opcją. Po instalacji musisz tylko zapewnić dostępność wody i detergentów, a klient robi wszystko sam.
 • Myjnia tunelowa. W tym przypadku platforma z samochodem porusza się po tunelu ze szczotkami itp. Cena takiego mechanizmu może wydawać się nieco wysoka, ale równoważy to wydajność.

Etapy budowy i dodatkowe oferty

 1. Projektowanie. Kupujący kontaktuje się ze specjalistami Modulex i całkowicie bezpłatnie oblicza koszt projektu, zarówno indywidualnego, jak i opcji „pod klucz”;
 2. Produkcja konstrukcji modułowych we własnej fabryce na Ukrainie, co pozwala sprzedawać produkty Modulex o najlepszym stosunku ceny do jakości;
 3. Transport. Modułowe myjnie samochodowe dostarczane są do wszystkich miast w Polsce bez specjalnych zezwoleń własnymi ciężarówkami firmy;
 4. Instalacja. Proces ten trwa do pięciu dni i przebiega cicho, profesjonalnie i ekologicznie w porównaniu ze zwykłym procesem budowlanym.

Przed wyborem i zamówieniem modułowej myjni samochodowej zdecydowanie powinieneś rozważyć możliwość zintegrowania dodatkowych usług w swojej firmie. Popularne są kombinacje myjni samochodowych z kawiarniami, barami karaoke i montażem opon. Wszystko zależy od osobistych preferencji przedsiębiorcy i jego budżetu.

Odwiedź stronę internetową Modulex i upewnij się, że ich oferta jest najlepsza!

Media

© 2013-2020 by SN2.EU