wtorek, 11 luty 2020 13:12

Jaki namiot rozkładany wybrać? Na co zwrócić uwagę przy zakupie?

 Najlepszy namiot rozkładany na rynku Najlepszy namiot rozkładany na rynku

Jeśli jesteś biznesmenem, prowadzisz własną działalność, wpadłeś na pomysł sprzedaży zupełnie nowych lub innych produktów, niż te dostępne na rynku na pewno spotkałeś się już z czymś takim jak namiot rozkładany. Jest to świetny pomysł dla tych z Was, którzy wystawiają swoje produkty na ryneczkach, targach czy na okolicznych festynach.

Świetnie sprawdzi się jako stojąca reklama oraz miejsce chroniące Wasz towar przed słońcem, deszczem i wiatrem.

Tak namiot rozkładany może zarówno pełnić funkcję ochronną, jak i reklamową. Praktycznie każdy sprzedawca namiotów w swojej ofercie posiada nadruki na namioty. Możecie wybrać kolor ścian czy dachu oraz wybrać logo, czy motyw, jaki ma być nadrukowany na materiale. Dzięki temu Wasza nazwa firmy, logo czy produkt, jaki sprzedajecie, będzie widoczny z daleka i będzie się wyróżniał. Ponadto nazwa biznesu pojawi się potencjalnym klientom, którzy mają większą szansę na decyzje o zakupie. Produkty czy usługi, które macie w ofercie na pewno wybiorą jako pierwsze, ponieważ będą poznali już Waszą firmę.

Tak jak już pisaliśmy namiot rozkładany to też świetna ochrona przed ulewami, silnym wiatrem i słońcem, które mogą wpływać na jakość waszych produktów oraz ich materiał. Wybierając wysokiej jakości namiot na pewno nie będzie to Waszym problemem i będziecie mogli cieszyć się z utargu w każdą pogodę.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie namiotu rozkładanego?

Kiedy zdecydujecie się już na zakup namiotu rozkładanego, czekać Was będzie kilka wyzwań i decyzji. Na szczęście czytasz ten artykuł, w którym opiszemy krótko, na co zwrócić największą uwagę przy wyborze namiotu, aby spełniał on wszystkie Wasze oczekiwania.

Po pierwsze musicie się zastanowić, jakie ma być zastosowanie Waszego namiotu? Czy ma on chronić cały Wasz towar przed pogodą? Czy ma być w stylu pomieszczenia, do którego się wchodzi i w środku są produkty? A może ma to być namiot, bez jednej ściany i produkty będą widoczne z zewnątrz? Czy chcecie w swoim namiocie wieszać produkty, czy mają one być ułożone na stołach? Czy chcecie często zmieniać położenia namiotu, czy ma być on bardziej stacjonarny? Jak dużo miejsca potrzebujecie, aby pomieścić Wasz towar albo żeby Wasze logo było widoczne jak najlepiej?

Musicie zwrócić szczególną uwagę, na to, czy namiot, nad którym się zastanawiacie będzie spełniał wasze oczekiwania i odpowiadał na potrzeby Waszej firmy. Ważna jest tutaj wielkość namiotu, ponieważ to od niej będzie zależało, do czego będziecie wykorzystywać namiot. Oprócz tego musicie zwrócić uwagę na materiał, z jakiego stworzony jest stelaż oraz ściany i dach. Stelaże mogą być lżejsze bądź cięższe, składane bądź nie. Ściany i dach natomiast mogą być wodoodporne bądź nie, posiadać materiał odporny na promienie słoneczne, bądź taki, który przy pierwszym słońcu wyblaknie i straci swój kolor. Zobaczcie też czy producent proponuje jakieś dodatki do namiotów takie jak moskitiery, obciążniki, możliwość wstawienia okien czy pokrowce na stelaże i namiot.


Gdzie lepiej kupić namiot rozkładany? Stacjonarnie czy w sklepie online?

Jeśli już zdecydowaliście się na zakup namiotu, teraz musicie wybrać sklep oraz miejsce, gdzie dokonacie zakupu i obejrzycie namioty. Zachęcamy Was do oglądania namiotów na żywo. Możecie wtedy porównać między innymi to jak ciężki jest dany stelaż, zobaczyć różne materiały, z jakich zrobione są ściany i dach, dotknąć ich i zdecydować, który Wam odpowiada. Ponadto będziecie mogli na żywo zobaczyć, jak wyglądają kolory, bardzo często bowiem trochę różnią się od tych, które widzimy na ekranie. Będziecie mogli też porozmawiać ze sprzedawcą. W profesjonalnym sklepie fachowiec odpowie na wszystkie Wasze pytania i wątpliwości oraz będzie mógł pomóc Wam dobrać odpowiedni namiot rozkładany.

Warto rozejrzeć się na rynku i porównać oferty, zobaczyć na żywo więcej niż tylko jeden namiot i jedną opcję. Będzie to gwarancją tego, że wybierzecie ten, który będzie Wam najbardziej odpowiadał. Po takim rozeznaniu oczywiście nie musicie wracać do sklepu, w którym najbardziej podobał Wam się namiot. Zakupu możecie dokonać już przez internet. W końcu widzieliście co będziecie brali, dlatego nic nie powinno być dla Was zaskoczeniem. Jeśli jednak będziecie mieli pytania zawsze możecie zadzwonić do firmy bądź pojechać do niej jeszcze raz.

Czym różnią się namioty rozkładane na rynku?


Jak już wspominaliśmy namioty na rynku różnić mogą się wieloma czynnikami. Po pierwsze materiałem, z jakiego zrobiony jest stelaż. Na rynku dostępne są solidne i stabilne stalowe stelaże, lekkie i łatwe do przenoszenia aluminiowe stelaże oraz kompromisowe między jednym a drugim wyborem stalowo-aluminiowe konstrukcje. Tkanina, z jakiej wykonany jest dach oraz ściany może być z wysokiej jakości materiału, który jest dodatkowo impregnowany, ale nie musi. Materiał może też być dodatkowo odporny na ścieranie i brud. Także może też być zrobiony z gorszej jakości nieodpornej na deszcz tkaniny, która chroni jedynie przed słońcem.

Jaki namiot rozkładany wybrać

Jaki namiot rozkładany wybrać

 Namioty rozkładane są też różnej wielkości, przy wyborze również na to powinniśmy zwrócić uwagę. Ponadto namiot może posiadać linki odciągowe, rynny, łączniki do łączenia ze sobą kilku namiotów, wzmocnienia czy grzebienie. Warto więc rozeznać się na rynku i dopytać sprzedawcę o wszelkie szczegóły. Jak widzicie namioty rozkładane mogą różnić się między sobą wieloma rzeczami, dlatego też różnią się ceną, która powinna, ale nie zawsze tak jest, iść z jakością.

Wyświetlony 153 razy
© 2013-2019 by SN2.EU