piątek, 07 czerwiec 2019 18:37

Nowy wygląd pokoi hotelowych, który poruszy Twoich klientów

Łóżko TIPI marki Oliveo Łóżko TIPI marki Oliveo

Wiesz na co klienci zwracają uwagę wybierając hotel na wakacje? Jeśli myślisz, że decyduje o tym zwykła lokalizacja czy standard pokoi to jesteś w błędzie. Wysoka jakość postrzegana przez pryzmat emocji decyduje o wyborze hotelu. Przede wszystkim klienci poszukują hotelu o bliskiej lokalizacji w mieście, w którym chcą się zatrzymać.

Wybierając się nad morze, mogą jednak zmienić zdanie i przenocować w sąsiedniej miejscowości, jeśli znajdą idealny hotel dla siebie. Dwa główne czynniki wysokiej jakości decydują o wyborze klientów. Odpowiedni standard i wysoka jakość pokoju i gastronomii. Te dwie zmienne są głównymi wytycznymi klientów. Czym jednak jest jakość? Nie jest to tylko dobre wyposażenie, meble czy dobre jedzenie, ale jest to przede wszystkim styl, który budzi emocje. Nieszablonowe rozwiązania, specyficznie serwowane posiłki czy nietuzinkowe aranżacje wnętrz przykuwają uwagę i budzą silne emocje. To właśnie emocje głównie wpływają na decyzje klientów. Dzisiaj zajmiemy się aranżacją pokoi.

Stwórz szeroką ofertę

Przede wszystkim klienci oceniają pokoje. Ważne jest to, aby wyglądały odpowiednio dla konkretnej grupy odbiorców. Pokoje na szkolenia biznesowe powinny być stonowane, dobrze wyposażone i kusić luksusem. Inaczej jest w przypadku standardu rodzinnego. Tutaj problem jest bardziej złożony. Pytania, jakie stawiają sobie rodzice, dotyczą spania z małymi pociechami, stworzenia im odrębnej strefy sypialnej czy nieszablonowej aranżacji na wypadek złej aury za oknem. Nie każde dziecko uwielbia pływać na basenie hotelowym. Świetnym rozwiązaniem są łóżka dla dzieci stylizowane na równe motywy bajkowe lub znane figury. Dzięki odrębnym łóżkom dzieci będą miały własną strefę komfortu, a rodzice nie zostaną zmuszeni do sypiania z pociechami, ciesząc się urlopem. Przykłady? Łóżko domek albo łóżko TIPI marki Oliveo. Znane motywy są idealnym przykładem podwójnych łóżeczek dziecięcych dla rodzeństwa lub rodzica i pociechy, ale w odrębnym spaniu. Dzięki wysuwanej szufladzie rodzic lub rodzeństwo śpi w tym samym łóżku, ale na oddzielnym materacu. Dzięki tym rozwiązaniom dzieci będą się cieszyły z własnych łóżek o nietypowej aranżacji i możliwości spania oddzielnie. Rodzicom również spodoba się pomysł oddzielnego spania. Oryginalność = ciekawość, zaskoczenie, radość, spokój, a to są emocje…

Zadbaj o rozrywkę

Poza dodatkowym spanie łóżeczka dziecięce mogą zostać wykorzystane także w świetlicach, salach zabaw, a nawet w recepcji. Wyciągając stelaż z łóżeczka dla dziecka, można włożyć na jego dno plastikowe piłeczki, które stworzą suchy basen. Rozwiązanie można wykorzystać przed recepcją, gdzie dzieci zajmą się zabawą, a rodzice dopełnianiem formalności związanych z rejestracją w hotelu. Podobnie można zrobić w świetlicy hotelowej czy Sali zabaw dla dzieci. Rodzice w takich miejsca mogą zostawić pociechy pod opieką niani, a sami rozkoszować się urokami SPA czy sauny.

Gdzie znaleźć takie meble?

Producentem omawianych mebli jest marka Oliveo, a szczegóły można znaleźć w zakładce strefa biznesu. Omówione są tak zasady współpracy między innymi z właścicielami hoteli. Producent ma w ofercie łóżko domek czy łóżko TIPI, które można dostawiać do pokoju, recepcji, czy świetlicy lub wykorzystać jako stałą aranżację wymienionych pomieszczeń. Łóżka dziecięce są bardzo wytrzymałe, bo mają udźwig do 180 kg. Posiadają nieszablonową stylizację i możliwość drugiego spania. Przy odrobinie fantazji mogą zachwycić aranżacjami z łańcuchów żarówek czy diod LED.

Poszerzając ofertę hotelową o nieszablonowe łóżka, wzbudzasz emocje. Jak? Dzieci będą bardzo chciały jechać do hotelu z oryginalnym spaniem. Rodzice będą mogli się spokojnie wyspać, a TY nie tracisz miejsca na podwójne łóżka (wysuwana szuflada, łóżka piętrowe).

Wyświetlony 586 razy
© 2013-2019 by SN2.EU