piątek, 07 czerwiec 2019 18:23

Delegacja pracownika – wybieramy hotel Warszawa

Residence St. Andrew’s Palace Residence St. Andrew’s Palace

Służbowa podróż do Warszawy, podczas której pracownik będzie przez kilka dni wykonywał zadania powierzone przez pracodawcę, powoduje konieczność zarezerwowania miejsca noclegowego. Pracodawca, wybierając hotel dla swojego pracownika, powinien pomyśleć o jego komforcie, dlatego pokój czy apartament hotelowy muszą znajdować się możliwie blisko miejsc, w których osoba oddelegowana będzie spędzać czas w ciągu dnia.

 

Najlepszy hotel na delegację

Niektóre hotele promują się jako miejsca stworzone z myślą o osobach odbywających podróż służbową. Zwracają uwagę na intymną atmosferę panującą w ich obiekcie, dzięki której możliwe jest spokojne wykonywanie pracy umysłowej. Oferują również szereg usług biznesowych. Hotel Warszawa Residence St. Andrew’s Palace umożliwia m.in. sporządzenie wydruków i kopii dokumentów, wysłanie faxu, ale również skorzystanie z usług sekretarskich. Ponadto dysponuje małą salą zebrań, którą może udostępnić swoim klientom za niewielką opłatą. Sale zebrań są niezwykle przydatne w momencie, gdy mamy do czynienia z delegacją grupową i pracownicy wielokrotnie muszą spotykać się i omawiać wspólnie rozmaite projekty. W sali zebrań może się również odbyć spotkanie z klientem, prezentacja itd.

Hotel Warszawa – wybór lokalizacji

Hotel na delegację powinien być zlokalizowany możliwie blisko miejsc, do których pracownik musi dotrzeć w ciągu dnia. Dzięki temu nie będzie tracił czasu w korkach (zwłaszcza w godzinach szczytu), nie będzie również zmuszony do ciągłego wykorzystywania auta służbowego. Wybierając hotel na delegację, zwracamy także uwagę na bliskość szlaków komunikacyjnych – dojazd od hotelu nie powinien być zbyt skomplikowany. Dodatkową zaletę stanowi bliskie położenie lotniska, dworca PKP, a nawet przystanków komunikacji miejskiej. Jeżeli pracownik będzie korzystał z lotniska, przed rezerwacją noclegu warto sprawdzić, czy hotel zapewnia transfer z lotniska i na lotnisko, albo oferuje możliwość zamówienia taksówki. Obie usługi znajdują się w ofercie wspomnianego już hotelu Residence.

Delegacja grupowa – integracja pracowników

W przypadku delegacji grupowej ważne jest nie tylko to, co dzieje się w hotelu w ciągu dnia, ale również atrakcje, z jakich można skorzystać po zakończeniu pracy. Dobrze zatem, jeśli hotel Warszawa usytuowany jest w centrum miasta, skąd można pieszo udać się do popularnych klubów i restauracji. Z hotelu w centrum Warszawy oddelegowani pracownicy z łatwością przemieszczą się do innych ciekawych miejsc, w których w danym momencie odbywają się wydarzenia kulturalne, sportowe, koncerty itd.

Wyświetlony 380 razy
© 2013-2019 by SN2.EU