sobota, 02 luty 2019 12:48

Standy, które umożliwiają dotarcie do klienta

Standy reklamowe mają wiele zastosowań, ale przede wszystkim są tworzone po to, aby wyeksponować jakiś przekaz o charakterze marketingowym. Stojaki reklamowe często można więc spotkać w sklepach, galeriach handlowych, aptekach, a nawet w prywatnych przedsiębiorstwach oraz na różnego rodzaju wydarzeniach kulturalnych czy biznesowych.

Szczególnym rodzajem stojaków reklamowych są standy lama - stojaki o zwartej, kolumnowej firmie projektowane na kształt elipsy.

 

Standy lama - jakie są ich zalety?

To właśnie ich zwarta forma stanowi jedną z ich największych zalet. Dzięki temu bardzo łatwo można je wpasować niemalże w każdą przestrzeń, nie obawiając się o to, czy będą się dobrze prezentować. Ten rodzajów standów, ze względu na swój minimalizm w kwestii formy, jest określany jako nienachalny i nieinwazyjny dla odbiorcy. Za jego pośrednictwem można więc agitować i informować, jednocześnie nie irytując potencjalnego klienta. Oczywiście, projekt tego, co na takim standzie ma się znaleźć zależy od samego przedsiębiorcy. Często jednak standy lama cechuje tak wysoka estetyka, że wręcz stanowią ozdobę lokalu i uatrakcyjniają jego wystrój.

Mogą sprzedawać, ale mogą też informować

Standy lama - https://www.segregatory.net/beta/realizacje/nowosci/stand-typu-lama,538.html mogą zawierać typowo marketingowe treści, gdzie prezentujemy klientom nowy produkt zachęcając do jego kupna, albo też informujemy o promocjach na niektóre towary. Wiele firm wykorzystuje jednak tego rodzaju stojaki reklamowe jako narzędzie do kształtowania wizerunku firmy. W tym celu na takim standzie można umieścić jakiś slogan reklamowy, motto firmy lub też inne informacje o przedsiębiorstwie, które będą mogły pozytywnie wpłynąć na jego odbiór wśród klientów. Standy lama cechuje ogromna możliwość i łatwość w montażu. Dlatego też taki stand spokojnie można zabrać ze sobą na różnego rodzaju wydarzenia branżowe czy też targi tematyczne, gdzie dodatkowo pozwoli wyeksponować boks naszej firmy. Jak widać, standy reklamowe mają ogromną ilość różnych zastosowań, z pewnością warto je więc przetestować na swój własny użytek.

Wyświetlony 368 razy
© 2013-2020 by SN2.EU