czwartek, 22 styczeń 2015 13:11

Walentynki po królewsku

Sobienie Królewskie Sobienie Królewskie

Święto zakochanych w europie obchodzone jest od średniowiecza, w Polsce popularność zyskało dopiero w latach 90., mimo to wielu zakochanych czeka na nie z niecierpliwością… Planując Walentynowy prezent dla ukochanej osoby warto już teraz zastanowić się co ucieszy ją najbardziej. Romantyczny weekend za miastem może okazać się strzałem w dziesiątkę.


Walentynki to jedno z popularniejszych świąt na cały świecie. Już kilka tygodni przed 14 lutego sklepowe witryny ozdobione są motywami serc i kwiatów. Perfumy, biżuteria, modny gadżety to niektóre z propozycji upominków jakimi możemy obradować bliską nam osobę, jednak nic nie ucieszy naszego partnera tak jak wspólnie spędzone chwile tylko we dwoje.
Wiele kompleksów wypoczynkowych z okazji tego święta przygotowało specjalną ofertę dla zakochanych. I tak na przykład Sobienie Królewskie Golf&Country Club, kompleks zlokalizowany 30km od Warszawy w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, oferuje wszystkim zakochanym romantyczny weekend. Oferta składa się z noclegu w czterogwiazdkowym hotelu, wykwintnej kolacji w hotelowej restauracji, przejażdżki bryczką oraz relaksu w hotelowej strefie wellness.

Romantyczny weekend za miastem to okazja do relaksu, wypoczynku, oderwania od codzienności, a także rozmów z ukochanym przy blasku świec. Wspólny spędzone chwile z drugą połową to niezapomniany prezent, który pozostanie w pamięci ukochanej osoby na długi czas.

© 2013-2020 by SN2.EU