czwartek, 30 kwiecień 2020 17:36

Piękne podłogi ze wzorem - dywany dla profesjonalistów

Dywany Dywany

Drewniane panele oraz podłogi potrzebują odpowiedniej oprawy. Do najpopularniejszych form dekoracji zaliczyć możemy dywany. Jednak, co zrobić kiedy mamy nowoczesne mieszkanie? Czy wszystkie dywany pasują do minimalistycznych aranżacji? Dziś omówimy kilka przykładowych wzorów, które z pewnością będą pasowa do modnych wnętrz. Oto nasze typu. 

 

Geometra na czasie 

Paski, prążki, a nawet kółka to najczęściej spotykane dywany. Jednak czy do nowoczesnych wnętrz zdarzą swój egzamin? Jak najbardziej. Nowoczesne wnętrza są niezwykle skromne. Gładkie meble oraz ściany to elementy najbardziej charakteryzujące dzisiejszą modę. Wnętrza pozbawione tekstur oraz dodatków może urozmaicić dywan. Geometryczne wzory to prosty sposób na dekoracje podłogi. Montaż dywanu jest bezinwazyjny. Nie trzeba nic remontować. Rozwijamy dywan i dekoracja gotowa. W przypadku dywanu z geometrią możemy zdecydować się na dywany do przedpokoju z romby, kwadraty albo trójkąty. To dość klasyczne figury, dlatego będą pasować do minimalistyczny wnętrz pozbawionych dekoracji. Proste dywany do przedpokoju  z figurami matematycznymi standardowo jest dywanem 2-kolorowym. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby dywan posiadał więcej niż 2 odcienie. Takie dywany stanowią główny element dekoracji. Kiedy gość wchodzi do pokoju to zauważa piękny dywan w figury. Jeśli zależy nam nieco lepszym efekcie wizualnym możemy postawić na dywan kolorowy. Kontrast pomiędzy np. kolorowy kwadratami, a wnętrzem może podkręcić klimat każdego wnętrza. 

Wzornictwo w stylu 3D 

Jak nie od dziś wiadomo efekt 3D w filmach jest bardzo spopularyzowany. Tę tendencję możemy zauważyć w architekturze oraz dodatkach. Efekt 3D jest widoczny także na dywanach. Modna trójwymiarowość pojawia się prawie na każdym kroku. Niezależnie od wzory możemy posiadać dywany z trójwymiarową postacią. Za przykład podam dywan z wilkiem. Patrząc na zwierzę mam wrażenie, że jego korpus wychodzi z dywanu. Tak właśnie działają dywany do przedpokoju z efektem 3D. Postać czy grafika tworzą iluzję optyczną, która przenika poza włókna materiału. Modne dywany do przedpokoju  w trójmiarowym stylu to nie tylko postacie i zwierzęta. Na podobny efekt możemy liczyć, stosując dywany w geometryczne figury. Ustawienie pod odpowiednik kątem rąbów oraz kwadratów daje efekt przenikania. Z pewnością zapytacie, jak efekt 3d wpływa na wygląd pomieszczeń? Otóż, modne dywany pasują do nowoczesnych wnętrz jak ulał. Technologia oraz zastosowana grafika sprawdzą się w pomieszczeniach domu czy biura. 

 

© 2013-2020 by SN2.EU