wtorek, 24 wrzesień 2019 10:27

Szukasz ramki na zdjęcie? Zamów druk zdjęcia i ramkę w jednym miejscu

Druk i oprawa zdjęcia online Druk i oprawa zdjęcia online

Branża fotograficzna jest w obecnych czasach bardzo rozwinięta, dlatego w większości salonów fotograficznych jest możliwość nie tylko wydruku zdjęć, ale również dopasowania od razu do niego odpowiedniej ramki.

Jednak ze względu na dość niewielki asortyment ramek znajdujący się w miejscach gdzie wywołujemy zdjęcia, czasem jesteśmy zmuszeni udać się do kilku innych sklepów, aby znaleźć oprawę, która przypadnie nam do gustu. Naprzeciw oczekiwaniom zabieganych klientów, którzy nie mają czasu na takie poszukiwania, wychodzą sklepy internetowe z ramkami, które oferują również wydruk zdjęcia dopasowanego do wybranej ramki. Nie jest to typowa usługa, zatem tłumaczymy krok po kroku, jak dokonać zakupu ramy, w której będzie znajdować się nasze zdjęcie.

Wgraj zdjęcie

Wchodząc na stronę świadczącą usługę wydruku i oprawy zdjęcia, musimy znaleźć zakładkę, za pomocą której możemy wgrać nasze zdjęcie. Plik może być w formacie jpg. lub png. oraz mieć wielkość nie większą niż 50 mb. Wgrane zdjęcie po chwili zobaczymy na podglądzie.

Edytuj zdjęcie

Wgrane zdjęcie możemy obrócić, dobrać rozmiar i kolor tła. System wyświetla nam od razu informację o jakości wydruku i cenie za wywołanie tego zdjęcia.

Wybierz ramę

Następnym krokiem jest wybranie ramki. Możemy oczywiście wcześniej zorientować się co znajduje się w asortymencie danego sklepu internetowego. Gdy już klikniemy w wybrane obramowanie, na podglądzie zobaczymy jak zdjęcie będzie finalnie w nim wyglądało. Jeśli jesteśmy zadowoleni z efektu – przechodzimy do następnego kroku. Jeśli nie podoba nam się to jak wygląda nasze zdjęcie w tej ramce – nic straconego – możemy zmieniać ramki tyle razy, ile potrzebujemy, aż uzyskamy satysfakcjonującą kompozycję.

A może Passe-Partout?

W kolejnej opcji możemy wybrać passe-partout do naszego zdjęcia w jednym z ponad 80 kolorów. Możemy zdecydować się na kilkukrotne passe-partout oraz zdecydować jaki ma mieć wymiar. Dodatkowym urozmaiceniem jest możliwość dodania slipu – cienkiej, ozdobnej listewki, która mieści się na krawędzi passe-partout i występuje w kolorze czarnym, złotym lub srebrnym. Oczywiście passe-partout nie jest obowiązkowe – wystarczy pominąć ten krok, jeśli nie jesteśmy zainteresowani takim urozmaiceniem naszej fotografii.

Wybierz rodzaj szyby

Do ramy zostaną dołączone zawieszki rozmieszczone tak, aby umożliwiać zawieszenie ramy zarówno w poziomie jak i pionie. Można również zdecydować się na nóżkę, jeśli chcemy, aby nasze zdjęcie stało. Następnie dokonujemy wyboru szyby. Jest to bardzo użyteczna opcja, gdyż możemy zdecydować, czy chcemy, aby nasze zdjęcia znalazło się za tradycyjnym szkłem, szybą antyrefleksyjną, czy też może plexi. Możemy również w tym kroku całkowicie zrezygnować z szyby.

Zobacz podsumowanie

W ostatnim kroku zobaczymy na podglądzie jaki jest efekt końcowy oraz ile usługa będzie nas kosztować, a także jaki jest czas jej realizacji. W każdej chwili możemy wrócić do poprzednich kroków i dokonywać zmian, przesłać projekt mailowo bądź zapisać plik z naszą kompozycją na dysku.

Taką opcję wydruku i dopasowania ramki do zdjęcia można znaleźć w sklepie internetowym https://www.ramka.pl/, który ponadto oferuje stworzenie ramy na wymiar. Jeśli szukacie kompleksowej usługi wywoływania zdjęcia, które otrzymacie w dopasowanej ramie bez wychodzenia z domu, zajrzyjcie koniecznie na tę stronę!

© 2013-2020 by SN2.EU