środa, 18 wrzesień 2019 10:47

Prasowanie w wielkim stylu!

Prasowanie Laurastar Prasowanie Laurastar

Jeśli przy urządzaniu wnętrza zwracasz uwagę na każdy, choćby najdrobniejszy szczegół, to znak, że jesteś design freakiem!

Stylowa kawiarka? Może nowoczesny odkurzacz? A co powiesz na nowoczesny generator pary w ultrastylowym wydaniu? Stacje parowe Laurastar to niezwykle funkcjonalne urządzenia do prasowania, a do tego wyglądają… naprawdę imponująco!

Generator pary Laurastar Lift to sprytne urządzenie o opływowym, modernistycznym kształcie dostępnym w pięciu modnych kolorach. Jest to bez wątpienia „must have” każdej nowoczesnej pani i pana domu. Seria zaawansowanych technologicznie generatorów pary to doskonałe rozwiązanie dla miłośników szlachetnych tkanin, bowiem szwajcarska marka Laurastar powstała właśnie z miłości do luksusowych materiałów. Czarne tkaniny przy których łatwo o wybłyszczenia, wyjątkowo trudny kant spodni czy rękaw jedwabnej koszuli nie stanowią dla generatorów pary Laurastar najmniejszego wyzwania. A to wszystko dzięki suchej parze i innowacyjnej stopie żelazka 3D.

Generator pary Laurastar

Generator pary Laurastar

No tak… Mamy design, mamy nowoczesność, mamy możliwość sprostania nawet najtrudniejszym i najbardziej wymagającym tkaninom. Oczywiście jest coś jeszcze, co świadczy o wyjątkowości tego urządzenia. Laurastar to idealny wybór dla alergików czy młodych rodziców, ponieważ para wytwarzana przez te niewielkie generatory pary zabija do 99,999% bakterii oraz roztoczy czających się w strukturze naszych tkanin (działania antybakteryjne i dezynfekujące potwierdza niezależny atest Państwowego Zakładu Higieny). Nie jest w stanie im sprostać nawet najlepsza pralka! Funkcja higienicznej pary sprawia, że ubrania są doskonale czyste, a tym samym bezpieczne dla alergików oraz noworodków.

Generator pary Laurastar to szwajcarska jakość ze szczyptą najnowocześniejszego designu mieszcząca się na półce Twojej szafy. Jeśli cenisz sobie swoją garderobę, a czyste i stylowe otoczenie to dla Ciebie priorytet, nie wahaj się ani chwili i zaproś idealną parę Laurastar do swojego mieszkania.

Laurastar urządzenia do prasowania

Laurastar urządzenia do prasowania

© 2013-2020 by SN2.EU