piątek, 28 czerwiec 2019 12:23

Modne grzejniki dekoracyjne

Grzejniki dekoracyjne Grzejniki dekoracyjne

Każdy rok przynosi nowe standardy oraz wyznacza nowe trendy. Dobrze, aby moda na grzejniki dekoracyjne łączyła w sobie ich funkcjonalność wraz z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi.

Które grzejniki dekoracyjne wybrać w świetle dzisiejszych trendów? Ten przegląd pomoże w wyborze tych najlepszych. Poniżej przedstawiamy wybór z naszej kolekcji.

 

Nowoczesny design

Grzejnik REVO z charakterystycznymi, potężnymi liniami na przednim panelu oznacza współczesną klasę. Projekt jest elegancki i nie apodyktyczny, więc grzejnik pasuje zarówno do klasycznego, jak i progresywnego stylu życia. Chcesz aby Twój designerski grzejnik REVO w pełni komponował się z wnętrzem? Zamów go w dowodnym kolorze! Grzejnik REVO jest dostępny w różnych kolorach, dzięki czemu każdy znajdzie swój wymarzony odcień.

Mniej znaczy więcej

Grzejnik ATUT to nowość marki Enix. Projekt ten nada lekki i zmysłowy charakter każdej łazience. Jego przedni panel z prostymi liniami emanuje czymś więcej niż odrobiną klasy!

Zapobieganie marnowaniu energii z SOTTI

Dawno minęły czasy, kiedy ogrzewanie elektryczne „kosztowało ramię i nogę”. Zawdzięczamy to innowacjom, takim jak grzejnik dekoracyjny SOTTI

SOTTI to zrównoważona kontrola oszczędności wraz z efektywnością ogrzewania. Grzejnik łączy w sobie piękną i dyskretną konstrukcję z energooszczędną najwyższą skutecznością. Charakteryzuje się bardzo dużą wydajnością cieplną, przy 10 krotnie mniejszym zużyciu wody. Grzejnik dekoracyjny SOTTI to uosobienie eleganckiego wyglądu.

Masz więcej pytań? Nasi specjaliści chętnie udzielą porad oraz pomogą przy wyborze odpowiedniego grzejnika. Zapraszamy o kontaktu! - https://enix.pl/kolekcje/grzejniki-dekoracyjne.

© 2013-2020 by SN2.EU