piątek, 28 wrzesień 2018 18:05

Modny salon - jak to zrobić?

Aktualnie aranżacja wnętrz przybrała inne, szalenie ciekawe i inspirujące oblicze. Jako minimaliści, wizualni esteci, funkcjonalni indywidualiści przykładamy ogromną uwagę do detali, ciekawych rozwiązań i praktycznego zagospodarowania przestrzeni. Jednym z wyróżniających się na tle innych wnętrz jest salon. To tu spotykamy się w gronie najbliższych, tu też wypoczywamy, znajdujemy czas na pochłonięcie intrygującej książki, ciche rozmowy, chwile czułości.

Ze względu na wielofunkcyjność, salon często traci blask i charyzmę trendów. My jednak wiemy, jak odnaleźć złoty środek pomiędzy modną praktyką! W związku z tym przygotowaliśmy artykuł, w którym zebraliśmy najświeższe trendy, idealnie odnajdujące się na salonach.

 

Innowacja w trendy wydaniu

Nowoczesna technologia wkradła się w każdą dziedzinę życia. Nic więc dziwnego, że tak fantastycznie odnajduje się pośród aranżacji wnętrz. Jedną z propozycji, która podbija serca wysmakowanych estetów, są panele 3D ścienne. Tego typu dekoracje z roku na rok zyskują popularność wśród najbardziej wymagającej klienteli. Trójwymiarowa funkcjonalność świetnie urozmaica przestrzeń, tym samym zrywając z farbową nudą. Dzięki temu w domowych, a nawet biurowych przestrzeniach zagoszczą aktualnie szalenie modne formy, inspirujące kształty i niezwykłe odzwierciedlenie ponadczasowych barw. Funkcjonalność? Obecna! Panele 3D to doskonały zwolennik ciszy i spokoju. Materiał, z którego zostały wykonane, świetnie wygłusza – salon w spokojnym i relaksacyjnym wydaniu gwarantowany!

Trendy tapety – kunszt nieśmiertelnej ponadczasowości

Pragniesz szybko odświeżyć salon, ale nie masz ciekawego pomysłu? Polecamy do wnętrza zaprosić tapety najlepiej te w nowoczesnej odsłonie. Jeśli w aranżacji króluje styl skandynawski, postaw na modele w odcieniach piaskowych, szarości czy też bieli. W przypadku, gdy w trendy duszy domownika gra nutka szaleństwa, tapety w mocniejszych tonacjach np. burgundu, indygo czy szlachetnej zieleni to niesamowicie inspirujący strzał w dziesiątkę.

Akcja oświetlenie!

Salon to wielofunkcyjne pomieszczenie, dlatego też dobrze dopasowane oświetlenie to klucz do trendy sukcesu. W tym przypadku świetnie sprawdzą się lampy, które rozmieszczone w kulminacyjnych punktach wnętrza spełnią swoją funkcję śpiewająco. Postaw na nowoczesne, utrzymane w minimalistycznym stylu lampy. Białe, szare, czy też kremowe fenomenalnie współgrają z brudnym złotem i zimnym srebrem.

Pragniesz potężnej dawki inspiracji? Odwiedź stronę www.dekohaus.pl i stwórz modny salon w nadzwyczajnym wydaniu!

© 2013-2020 by SN2.EU