piątek, 25 sierpień 2017 06:01

Karnisze metalowe

Każdego z nas w życiu czeka przeprowadzka, kupno mieszkania i urządzanie go od podstaw. Wszyscy wiemy, że jest to nie lada wyzwanie. Coraz częściej do tego zadania zatrudniani są architekci czy projektanci wnętrz, jednak wiele rzeczy w mieszkaniu chcemy zaprojektować sami.

 

Podczas remontu czy urządzania mieszkania na nowo wiele różnych rzeczy i rozwiązań oraz ogromny wybór produktów spędza nam sen z powiek. Jedną z takich bolączek są okna, a dokładnie ich oprawa. Ciężko nam zdecydować się na to, czy mają być rolety, czy karnisze, a może nic. Przez długi czas, od kiedy na rynku pojawiły się rolety, były one widoczne w każdym oknie, kosztem dobrze nam znanych karniszy i zaczepianych na nich firan i zasłon. Powoli jednak zaczynamy wracać do poprzednich rozwiązań, zwłaszcza że rynek i wybór wśród karniszy zmienił się nie do poznania. Wiele sklepów, stacjonarnych czy online, oferuje nam coraz większy wybór tego produktu. Oczywiście w dzisiejszych czasach najwygodniej jest robić zakupy w sklepach internetowych, gdzie łatwo jest nam porównać konkurencyjne oferty i rodzaje produktów, których szukamy. W kwestii karniszy warto zajrzeć na stronę karnisze24.pl, gdzie znajdziemy wiele ciekawych wzorów w atrakcyjnych cenach! Jednym z mniej znanych, ale bardzo ciekawych i nowoczesnych, jest karnisz metalowy.

Sklep karnisze 24 proponuje nam sześć pozycji metalowych karniszy w różnych rozmiarach:
- 16 mm,
-19 mm,
- 20 mm,
- 25 mm,
- metalowe kwadratowe,
- apartamentowe.

Każdy rodzaj różni się od siebie rozmiarem, kolorem oraz zakończeniem. W każdej kategorii wyróżnione są również podkategorie danego karnisza, co pozwala wybrać ten, który będzie najbardziej odpowiedni dla nas. Możemy manewrować detalami w konkretnym modelach – końcówką czy kolorem – co dopełni naszą wizję. Doskonałym rozwiązaniem są również dwie wersje karniszy metalowych: pojedyncze lub podwójne ścienne. Te pierwsze są praktyczne do wykorzystania w pomieszczeniach, w których raczej nie zawiesza się zasłon, a drugie doskonale sprawdzą się np. w salonie w zestawie firanka – zasłona. Metal, z którego są wykonane jest rewelacyjny i bezproblemowy w utrzymaniu go w czystości.

© 2013-2020 by SN2.EU