poniedziałek, 11 kwiecień 2016 13:28

Na czym polega home staging?

Chcesz sprzedać swoje mieszkanie, dom lub biuro? Jednak coś idzie nie tak – mimo dobrej lokalizacji, przystępnej ceny i dobrych warunków do sprzedaży nie dochodzi. A ogłoszenie wisi już od wielu miesięcy na serwisach ogłoszeniowych… Czy taki scenariusz jest Ci znany? Być może wina leży po stronie zdjęć. Szczególne, jeśli ogłoszenie jest udostępnione wyłącznie w Internecie.

 

Jeżeli chcesz szybko i z zyskiem sprzedać nieruchomość powinieneś pamiętać o tym, że nie tylko treść ogłoszenia i warunki sprzedaży są ważne. To, co przyciągnie potencjalnych nabywców to zdjęcia nieruchomości.

Przede wszystkim we wnętrzu powinien panować porządek. Jest to oczywiste, ale dalej można w wielu ogłoszeniach zobaczyć nieład w sypialniach czy zakurzone meble. Oprócz uporządkowania pomieszczenia warto zadbać o jego odświeżenie, a także dodatkowe elementy ozdobne, które przyciągną wzrok i pomogą podkreślić piękno wnętrza.

Jak się okazuje, również oświetlenie poszczególnych pomieszczeń ma duże znaczenie. Dzięki odpowiedniemu oświetleniu można uzyskać efekt przestrzenności, a kiedy pokój jest zaciemniony może wydawać się o wiele mniejszy, niż jest w rzeczywistości.

Teraz możesz sobie pomyśleć – przecież nie mam profesjonalnego sprzętu fotograficznego, nie wiem, które elementy najlepiej odświeżyć, aby mieszkanie prezentowało się dobrze, ale jednocześnie, żeby nie „przekombinować”…

Właśnie dlatego wiele firm zajmujących się profesjonalnym wystrojem wnętrz, takich jak np. http://4-style.pl/ oferuje na potrzeby swoich klientów usługę, jaką jest home staging.

Czym jest home staging? Jest to usługa, którą można nazwać szybką metamorfozą mieszkania na potrzeby jego sprzedaży. Jest ona bardzo popularna w Stanach Zjednoczonych i krajach Europy Zachodniej. Również w naszym kraju staje się coraz popularniejsza. Dzięki niej można o wiele szybciej sprzedać mieszkanie i uzyskać za nie satysfakcjonującą cenę.

Z tej usługi warto skorzystać przede wszystkim wtedy, gdy zależy nam na szybkiej sprzedaży nieruchomości i sami nie wiemy, jak przygotować mieszkanie do sprzedaży. Profesjonalista pomoże przygotować poszczególne pomieszczenia, a także wykona fotografie, które można umieścić w ogłoszeniu w Internecie lub udostępnić w biurze sprzedaży nieruchomości.

© 2013-2020 by SN2.EU