wtorek, 03 marzec 2015 13:36

Siła pary wodnej

Mop Parowy Steam & Clean Pro Mop Parowy Steam & Clean Pro

Sprzątanie, ach sprzątanie...Mycie okien, zmywanie naczyń, ścieranie kurzy, a przede wszystkim – mycie podłóg to czynności żmudne, lecz niezbędne. Rzec można, że są to wręcz syzyfowe prace. Ponieważ w żaden sposób nie da się ich pominąć czy też uniknąć, szukamy rozwiązań i metod na to, aby uczynić je łatwiejszymi, przyjemniejszymi, bądź próbujemy uzyskać trwalszy efekt naszych działań.

Całe szczęście, że producenci prześcigają się wręcz z opracowywaniem coraz to nowszych patentów i urządzeń, które mają nam w tym pomóc. Jednym z nich niewątpliwie jest mop parowy marki Russel Hobbs. Urządzenie to, o wdzięcznej nazwie Steam & Clean Pro sprawi, że mycie podłóg stanie się przyjemną rozrywką.

Czyszczenie podłóg jest rzeczą nie tylko najczęściej wykonywaną (ponieważ to podłoga brudzi się najprędzej i najmocniej), lecz również najważniejszą : na niej bowiem zbiera się najwięcej bakterii, zarazków i grzybów, groźnych przecież dla naszego zdrowia. Dobrze mieć tego świadomość aby wiedzieć, co należy robić, by uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji. W tym z pewnością pomoże nam właśnie Steam & Clean Pro. W jaki sposób? Otóż dzięki temu, że ma wyjmowany, łatwy do napełniania pojemnik, łączy w sobie siłę detergentu z parą wodną. Wszystko po to, aby skutecznie zmywać tłuszcz, brud a także inne osady, pozostawiając przy tym zachęcający, świeży zapach.

Wspomniany pojemnik, o pojemności 600 ml, wyposażony jest w funkcję przeciwdziałającą osadzaniu się kamienia, tak więc nie ma obaw o dodatkowy obowiązek odkamieniania urządzenia. Pojemniczek również bardzo szybko się nagrzewa – wystarczą bowiem zaledwie 22 sekundy, aby urządzenie gotowe było do pracy. Mop ten nadaje się do czyszczenia wielu rodzajów parkietów, w tym drewnianych, laminowanych, glazury, terakoty bądź podłóg winylowych. Jednak to nie wszystko – można je stosować również do dywanów!

Dodajmy do tego, iż posiada ruchomą, ergonomiczną głowicę umożliwiającą dotarcie do wielu trudno dostępnych miejsc, oraz specjalny uchwyt na przewód – i śmiało powiedzieć można, że mamy urządzenie idealne do sprzątania.

© 2013-2020 by SN2.EU