wtorek, 22 lipiec 2014 16:02

Oszczędność i wygoda dla najbardziej wymagających

Lodówka LG Lodówka LG

Firma LG Electronics (LG) zaprezentowała najnowszą linię inteligentnych lodówek, które pozwalają nie tylko na dłuższe utrzymywanie świeżości produktów, ale sprawiają, że przechowywanie żywności jest łatwiejsze, wygodniejsze i bardziej energooszczędne niż kiedykolwiek wcześniej.

Co łączy smartfon i lodówki LG?

Lodówka LG Kombi (GBF530NSQPB) dedykowana jest osobom dla których ważne jest, aby sprzęt był niezawodny i łatwy w obsłudze. Najnowsze lodówki LG zostały wyposażone w inteligentny system diagnostyki - Smart Diagnosis, dzięki któremu możliwe jest bardzo szybkie rozwiązanie wszelkich problemów z urządzeniem. Wystarczy zadzwonić do konsultanta LG przyłożyć smartfon we właściwe miejsce przy otwartych drzwiach lodówki i nacisnąć 1 przycisk. Do infolinii zostanie wysłany sygnał, który przekaże informację co się dzieje z lodówką bezpośrednio do centrum LG. Dzięki temu użytkownicy nie stracą czasu na długie diagnozowanie problemów i wizyty serwisanta w domu.

Totalnie bez rozmrażania!

Odpowiedzią na potrzeby użytkowników związane z eksploatacją lodówek jest technologia Total No Frost (totalnie bezszronowa). System ten nie dopuszcza do powstawania szronu w komorach chłodziarki i zamrażarki. Sprawia, że lodówki LG są całkowicie bezobsługowe i nie wymagają okresowego rozmrażania produktów, dzięki czemu są bardziej higieniczne.
Technologia Total No Frost wpływa także na oszczędzanie, ponieważ w tradycyjnej technologii im większa warstwa lodu w lodówce, tym większe zużycie energii. System jest wspierany przez funkcję Multi Air Flow. Specjalna cyrkulacja powietrza sprawia, że w całej lodówce zachowana jest stała temperatura. Nie ma więc potrzeby planowania, gdzie należy układać produkty z danej kategorii. Rozpakowanie i ułożenie zakupów z urządzeniami LG jest dużo krótsze i łatwiejsze!

Świeżość i funkcjonalność

Kombi od LG (GBB530NSQXE) to lodówka, która idealnie sprawdzi się w kuchni każdego miłośnika gotowania. Pojemne, ruchome półki pomieszczą wszystkie produkty, a specjalne dwie komory: świeżości i optymalnej wilgotności (Fresh 0 Zone, Moist Balance Crisper), ułatwią przechowanie żywności. Komora świeżości to zamknięta przestrzeń schłodzona do temperatury około 0, -1 stopnia. Jest idealna dla mięsa i ryb nawet po rozmrożeniu, bez ryzyka zepsucia produktu czy utraty jego wyglądu.

Komora optymalnej wilgotności utrzymuje właściwy poziom wilgoci. Dzięki tej funkcji zbędne staje się używanie próżniowych pojemników. W Komorze optymalnej wilgotności nadmiar wilgoci osadza się na plastikowej kratownicy, a następnie odparowuje, powodując, że owoce i warzywa pozostają dłużej jędrne i świeże bez dodatkowych opakowań.
Aby przygotowywanie posiłków było jeszcze prostsze i przyjemniejsze, lodówka została także wyposażona w dodatkową, ruchomą półkę na szampana i wino.


Wysoka klasa oszczędności

Lodówka GBB530NSQXE pomaga oszczędzać nie tylko czas, ale i pieniądze. Dzięki zastosowaniu klasy A+++ -10% praca urządzenia jest niezwykle wydajna. Jest to bardzo wysoka energooszczędność, dzięki której możemy zaoszczędzić na rachunkach nawet do 100 złotych rocznie.

Wygoda i pojemność

LG odpowiedziało na potrzeby użytkowników i stworzyło lodówkę o ogromnej pojemności, bez znacznego powiększania jej gabarytów. Side-by-Side (GS9366NECZ) z topowej linii LG to ponad 600 litrów pojemności! W górnych drzwiach znajdziemy wygodny system Door-in-Door (drzwi w drzwiach). To bardzo praktyczne rozwiązanie, które pozwala spersonalizować półki z najczęściej używanymi przekąskami lub zaaranżować przestrzeń jako MiniBar.
Door-in-door to również oszczędność. Jeśli każdorazowo nie otwieramy całych drzwi lodówki, a jedynie małe drzwi, urządzenie nie ociepla się i nie pobiera większej ilości prądu.

Dzięki LG posiadanie lodówki z wbudowanym dozownikiem do wody i kostkarką nie musi wiązać się kuciem ścian w kuchni. No Plumbing System (bez hydraulika) to specjalny pojemnik wewnątrz lodówki, dzięki któremu nie musimy jej podłączać do bieżącej wody. Raz napełniony zbiornik o pojemności 3,2 litra starcza na zrobienie naprawdę dużej ilości lodu. Przy większym przyjęciu jest to nieocenione!

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce

© 2013-2020 by SN2.EU