wtorek, 08 lipiec 2014 15:53

Drugie urodziny Galerii Brwinów

Galeria Brwinów Galeria Brwinów

 

Galeria handlowa mieszcząca się przy ul. Grodziskiej 46 w Brwinowie obchodzi drugą rocznicę działalności. Centrum należy do największych tego typu obiektów handlowych w powiecie grodziskim i pruszkowskim. b Galeria Brwinów została otwarta w połowie 2012 roku. Od początku zdobyła uznanie i zaufanie konsumentów, co bezpośrednio przełożyło się na wyniki jej odwiedzalności.

W ciągu miesiąca galerię odwiedza średnio 70 000 klientów, a dniem, w którym klienci najczęściej wybierają się na zakupy jest sobota.

 

Obserwujemy rosnące zainteresowanie najemców powierzchnią w Galerii Brwinów – mówi Karol Gawrychowski, Specjalista ds. najmu w Galerii Brwinów. – Od połowy zeszłego roku do grona najemców dołączyło 17 firm, a powierzchnia galerii wynajęta jest łącznie w 90% – dodaje Gawrychowski.

Galeria Brwinów ma ponad 10 tysięcy m2 powierzchni, na której znajdują się sklepy oferujące szereg usług i produktów – od artykułów spożywczych i kosmetyków, przez odzież, obuwie i usługi gastronomiczne, po fitness i salę do squasha. W galerii znajdują się sklepy i lokale usługowe jak Piotr i Paweł, Rossmann, Pepco czy klub fitness SOHO BODY SPIRIT.

 

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce

© 2013-2020 by SN2.EU