piątek, maj 24, 2024
wtorek, 11 marzec 2014 17:04

Stwórz sobie domowe biuro

 Jak sprawić, aby praca lub nauka stały się odrobinę przyjemniejsze? Jeśli zawodowe obowiązki przenosimy do domu, warto zorganizować sobie w nim „biurową” przestrzeń. Oryginalna propozycja od marki Lotari - „This is my office”, pomoże stworzyć atmosferę mini-biura w każdym mieszkaniu. Specjalny kącik w mieszkaniu jest niezbędny, kiedy potrzebujemy chwili ciszy do pracy lub nauki.

Miejsce, które zainspiruje do wykonywania codziennych obowiązków powinno być praktyczne, ale przy okazji także niebanalne. Najnowsze produkty od marki Lotari pomogą stworzyć osobny, kreatywny kącik do pracy w miejscu, jakie sami sobie wybierzemy. Kolorowa tapeta z geometrycznymi wzorami i hasłem „This is my office place!” w subtelny sposób zaznaczy przestrzeń przeznaczoną do pracy. Z kolei zastosowana kolorystyka pobudzi wyobraźnię i zachęci do twórczych działań. Odcień pomarańczy doda energii, a delikatny, stonowany błękit stworzy z nią spójną, inspirującą harmonię barw, zwiększającą komfort pracy.

 

Zaletą tapet marki Lotari jest zarówno ich funkcjonalność i uniwersalność, jak i oryginalne wzornictwo. Pasują do różnych typów i stylów wnętrz, a dzięki niebanalnej estetyce zupełnie odmieniają atmosferę pomieszczeń.

Tapeta „This is my office” marki Lotari pozwoli przeobrazić każdy zakątek naszego mieszkania w domowe biuro, bez potrzeby przeznaczania na ten cel osobnego pokoju.