piątek, maj 24, 2024
poniedziałek, 10 marzec 2014 16:52

Raj jeszcze nigdy nie był tak blisko Wyróżniony

 

Wyobraź sobie, że drzwi Twojej toalety to drzwi do prawdziwego raju. Raju, który oszałamia nie tylko zapachem, ale również nieskazitelną czystością. Uważasz, że to niemożliwe? To znaczy, że jeszcze ni poznałaś nowych zawieszek Bref Power Activ!

 

Nowe zawieszki do toalet Bref Power Activ to przełom, jeśli chodzi o higienę Twojej toalety. Czterofunkcyjna formuła sprawia, że toaleta staje się nieskazitelnie czysta i świeżo pachnie po każdym spłukaniu. Zawieszka spełnia m.in. takie funkcje jak: ułatwia usuwanie wszelkich zanieczyszczeń, zapobiega osadzaniu się kamienia, zapobiega gromadzeniu się brudu oraz zapewnia świeży zapach.
Brzmi, świetnie, prawda? Potwierdzić to może najnowsza kampania promocyjna Bref „Flush to Paradise”. Znany już powszechnie boys band Balls Dream Band zaprasza każdego, do przeniesienia się na rajską wyspę stworzoną przez Bref Power Activ. Żeby tego było mało, dla klientów została uruchomiona strona z darmowymi aplikacjami, w tym również tą, która pozwala umieścić swoje zdjęcie obok członków Balls Dream Band.
Chcesz dowiedzieć się więcej? Kliknij na filmik!

 

Media