środa, 23 październik 2013 14:32

Jesienne zwierzaki we wnętrzach

Jesień może być piękna, kolorowa i dać dziecku wiele frajdy. Czasem bywa jednak deszczowa i smutna. Taką porę roku lepiej zostawić za drzwiami, a w zamian zaprosić do domu kolorowe, leśne zwierzaki. Znajdziemy je w ofercie dla dzieci marki Lotari. 

 

Nowi przyjaciele

Sówka Grażka, lisek Florek czy jeżyk Stefcio to tylko wybrane zwierzaki z kolekcji dziecięcej Lotari, które chętnie dołączą do grona najbliższych przyjaciół dziecka i potowarzyszą mu w jesiennych zabawach. Gdy za oknem plucha i ziąb, postarajmy się, by chociaż wnętrze nie dawało dziecku powodów do smutku, a było zachętą do zabaw i źródłem radości.

 

W kolorach tęczy

Ożywić wnętrze pomogą kolorowe nadruki i naklejki, które z łatwością umieścimy na ścianach, lampkach, szafkach i obrazkach. Lotari oferuje całą gamę wielobarwnych motywów, wśród których „Igraszki sówki Grażki”, „Norka liska Florka” i „Jeżowa Rodzinka” stanowią atrakcyjne, choć nie jedyne propozycje. Ofertę samoprzylepnych nadruków dopełnia kolekcja rolet i poduszek z nadrukowanymi już motywami i postaciami zwierząt. Jeśli jednak dziecko ma już ukochanego bohatera z ulubionej kreskówki, którego nie sposób zastąpić innym, nie próbujmy tego robić – zaprośmy do wnętrza właśnie jego! Dzięki marce Lotari możemy stworzyć indywidualne projekty na życzenie, aby każdy pokój dziecięcy miał szansę zamienić się w niepowtarzalną krainę.

 

W Strefie Malucha Lotari znajdziemy:

Rolety i poduszki – z dowolnym nadrukiem, na każdy wymiar

Tapety, abażury, obrazki oraz naklejki easy dot – z dowolnym nadrukiem, wykonane z samoprzylepnego materiału 

 

Więcej informacji o ofercie: www.e-lotari.pl

© 2013-2020 by SN2.EU