środa, 26 czerwiec 2013 19:16

Lato? Czas na remont!

Wakacje to z pewnością czas zmian, odpoczynku i nabrania sił na następne miesiące pracy czy szkoły. To również czas mobilizacji i remontów, dlatego przedstawiamy cztery powody, dla których warto zastanowić się nad odświeżeniem swojego mieszkania właśnie teraz.

Gdy nie ma dzieci w domu…
Okres wakacji to czas, kiedy najmłodsi lokatorzy wyjeżdżają na długo wyczekiwane obozy, kolonie czy odwiedziny u dziadków. Tę chwilę wytchnienia od dziecięcych zabaw i hałasów można wykorzystać praktycznie i zrobić swoim milusińskim małą niespodziankę. Nasze pociechy rosną bowiem w mgnieniu oka, a zabawki i domki dla lalek szybko ustępują miejsca biurkom i półkom na książki. Warto więc urządzić ich pokoje tak, by mogły uczyć i bawić się w komfortowych warunkach. Firma Indeco proponuje rozwiązania, które pozwolą dostosować wnętrza do szybko zmieniających się potrzeb najmłodszych domowników. Szafy Indeco zawierają specjalne szafki i wysuwane kosze na zabawki, które mogą być przebudowywane w środku. Drzwi szafy mogą być wytapetowane, oklejone zdjęciami lub inną grafiką wydrukowaną na wielkoformatowej folii, a nawet wypełnione tablicą umożliwiającą pisanie i rysowanie kredą. Syrenka Ariel, Transformers, Kopciuszek czy piraci uatrakcyjnią i rozweselą dziecięcy pokój.

Zmiana pogody? Zmiana garderoby!
Letnie upały zmuszają do zmiany swojej garderoby na lżejszą. Ciężkie, zimowe płaszcze i swetry lądują głęboko w szafie, a lekkie i przewiewne bluzki wracają do łask. Często pozostaje problem, co zrobić z ubraniami, które będą potrzebne dopiero w następnym sezonie? Konieczne jest inwestycja w efektywne przechowywanie. Takie rozwiązanie proponuje Indeco, producent szaf przesuwnych, projektowanych na wymiar zgodnie z indywidualnymi upodobaniami klienta. Wnętrza szaf mogą zawierać specjalne wieszaki na spodnie czy paski, wysuwane półki na buty oraz szuflady z możliwością segregowania np. bielizny. To wszystko pozwala na pozbycie się z domu mnóstwa szafek, regałów i półek, zyskując tym samym więcej przestrzeni, funkcjonalność i porządek.

© 2013-2020 by SN2.EU