poniedziałek, 20 maj 2013 16:20

Filtr UST-M przedłuży życie pralki i zmywarki

Większość gospodarstw domowych w Polsce korzysta z wody twardej lub średnio twardej. Nie ma ona negatywnego wpływu na nasze zdrowie, może natomiast znacząco skrócić żywotność sprzętu AGD. Z tym problemem pomoże nam się uporać niewielki filtr do pralek i zmywarek firmy UST-M.

Nadmiernie twarda woda sprawia, że na poszczególnych elementach urządzenia osadza się kamień, przez co szybciej ulega ono zniszczeniu. Osłabia także działanie detergentów. W efekcie z naczyń czy ubrań trudniej usunąć tłuste plamy. To właśnie twarda woda jest odpowiedzialna za biały nalot na szklankach i talerzach.

Filtr do pralek i zmywarek UST-M to niewielkie urządzenie, które umieszcza się przy wężu dopływowym. Dzięki zawartości specjalnego złoża zapobiega wytrącaniu się kamienia. Przedłuża tym samym eksploatację sprzętu AGD i wspomaga działanie detergentów. Rozwiązanie to jest bardzo wygodne – dzięki niemu nie trzeba pamiętać o stosowaniu proszku zmiękczającego wodę do każdego prania.

Filtr należy wymieniać regularnie, przynajmniej raz w roku. Montaż jest bardzo łatwy, nie wymaga specjalistycznych narzędzi i może go dokonać każdy.


Cena: ok. 30 zł
Producent: UST-M
http://www.ustm.pl

© 2013-2020 by SN2.EU