piątek, 03 czerwiec 2011 17:13

Serwis otoWakacje.pl podpowiada jak spędzić czas podczas urlopu

Serwis ogłoszeń turystycznych otoWakacje.pl wprowadza nową funkcję, dzięki której użytkownicy poszukując noclegu, automatycznie otrzymują informacje nt. atrakcji turystycznych i ciekawych imprez odbywających się w regionie, do którego chcą się wybrać. Innowacja będzie sporym udogodnieniem dla turystów szukających pomysłów na urlop, szczególnie tych podróżujących na własną rękę.
Do tej pory użytkownik serwisu otoWakacje.pl, przeglądając oferty mógł automatycznie sprawdzić, gdzie można w okolicy dobrze zjeść. Od kilku dni, oprócz listy restauracji, znajdujących się w pobliżu miejsca, którego dotyczy oferta, przy ogłoszeniu pojawia się dodatkowy box z fragmentem przewodnika po okolicy i ciekawą imprezą organizowaną tam w najbliższym czasie.

– Nowo wprowadzona funkcja sprawia, że planowanie podróży staje się jeszcze prostsze – mówi Katarzyna Nowaczyk, dyrektor serwisu otoWakacje.pl. – Na naszych stronach osoba planująca urlop znajdzie nie tylko ofertę wypoczynku, ale jednocześnie otrzyma konkretne informacje o miejscach wartych odwiedzenia w regionie, który go interesuje oraz pomysł na ciekawe spędzenie czasu podczas pobytu. W chwili obecnej nie musi szukać inspiracji w całym serwisie, bowiem system automatycznie dopasowuje posiadane przez nas informacje do oglądanej przez użytkownika oferty. Dzięki temu, przeglądając ogłoszenie dotyczące noclegu w Krakowie, dowie się, że szczególnie warto wybrać się tam w najbliższy weekend i obejrzeć XI Wielką Paradę Smoków bądź spędzić ten czas aktywnie i wybrać się na wycieczkę malowniczym szlakiem rowerowym Kobylany, przebiegającym przez dolinę Jury.

Serwis otoWakacje.pl stanowi praktyczny poradnik dla osób planujących podróż. Oprócz bogatej bazy ofert wyjazdowych i obiektów noclegowych, jest ponadto źródłem inspiracji podróżniczych dotyczących Polski i zagranicy, a także wiedzy dotyczącej bezpieczeństwa podróżowania i bezpiecznych zakupów ofert wakacyjnych przez Internet.

Serwis propaguje podróżowanie po Polsce, dlatego wspiera lokalne produkty turystyczne. Informacja zamieszczona przy ogłoszeniu jest darmową, obszerną promocją regionu lub miasta, jego atrakcji turystycznych i odbywających się w nich imprez.

© 2013-2020 by SN2.EU